2737
2734

دکتر لیلا سلطانی برای نازایی عالیه دو نفر تو فامیل ما ازش نتیجه گرفتن ivf هم انجام می دن خیلی عالیه کارش من که می گم اگه خواستی سایتشم ببین دکتر فوق العاده ایه مطبش تقاطع حکیم و اباذره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من الان نزدیک یه ساله برای تمام مشکلاتم میرم پیش خانم دکتر زهرا سیفی.

دکتر فوق العاده با سوادی هستن. دخترمم ایشون تو بیمارستان پیامبران به دنیا آوردن. مطبشون هم تو صادقیه اس خیلی هم خوش مسیره با مترو و اتوبوس راحت می تونی بری

2740

به نظر من کار کلینیک هرا هم خوبه 

من راضی بودم . دروه بارداری میرفتم پیششون . اگه اشتباه نکنم 4 یا 5 تا متخصص زنان خوب داره.تازه مشاوره تغذیه هم داره برای برنامه غذایی تو دوره بارداری

دکتر من، خانم دکتر مهری رایکا هستن

همین چهار روز پیش زایمان کردم

بی نهایت از ایشون راضی بودم و هستم

تمام مراحل کارشون عالی بود

الان فقط منتظر جذب شدن بخیه ها هستم 

تمام خصوصیاتی که به ذهنم میرسه:

خانم دکتر صبور، به تمام سوالا با حوصله پاسخ میدن

معتقد و آروم قبل زایمان تمام ذکر ها و دعاها رو میخونن

مهربون: وقتی اومدن توی اتاق زایمان حس میکردم مامانم اومدن😢

با هر درد من قربون صدقه م میرفتن

با عذرخواهی و خواهش ازم میخواستن زور بزنم

برای بخیه خیلی حوصله به خرج دادن

به موقع سر زایمان حاضر شدن، پرستای بیمارستان داشتن در موردشون حرف میزدن شنیدم که میگفتن خانم دکتر همیشه آن تایم هسستن

کادر بیمارستان براشون احترام قائلن و با دیدن ایشون ازشون انرژی مثبت میگیرن و ناخودآگاه مهربون میشن

فقط من یه نکته توی این مدت اذیتم کرد، چون نمیخوام فقط خوبی گفته باشم و میخوام منصف باشم بیان میکنم: خانم دکتر همه چی رو بررسی میکردن

یعنی اگر احساس کنن ممکنه مشکلی باشه حتما آزمایش یا سونو مینویسن که ممکنه برای کسایی که زیاد نمیخوان سونو و آزمایش برن  سخت باشه

و در آخر اینکه ممکنه مثل اکثریت مطب دکترهای زنان توی مطبشون منتظر بشید اما اونطور نیست که دیگه کلافه بشید

سلام 

من برای تنبلی تخمدان رفتم پیش دکتر لیلا سلطانی

با قرص و دارو درمان شدم و الان خداروشکر هیچ مشکلی ندارم و 3 ماهه که حامله ام

خدا خیرش بده

خیلی منو خوب و با حوصله راهنمایی می کرد.

2706