2733
2739

سلام دوستان میخواستم بدونم کسانی که میکرو کردن دقیقا چه روزی از سیکل انتقال جنین براشون صورت گرفته؟؟من خودم 3بار میکرو کردم و اینبار چهارمین باره ولی اصلا یادم نیست روز چندم سیکل رفتم.خیلی هم روزش برام مهمه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
روز ١٤ سيكل معمولا،واسه افراد مختلف متفاوته عزيزم واسه همين هي سونو ميكنن ديگه كه ببين كي شرايط انت ...

ای وای پس باز باید هر روز برم سونو .من 3سال پیش 3تا میکروی ناموفق داشتم انقدر خاطرش تلخ بود که فراموش کردم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من با سیکل طبیعی بودم، روز هیجده بود. فقط میدونم حتما باید بعد از سیزدهم باشه

منفی شد؟

ای وای پس باز باید هر روز برم سونو .من 3سال پیش 3تا میکروی ناموفق داشتم انقدر خاطرش تلخ بود که فرامو ...

هر روز كه نه ،واسه من تقريبا يه روز در ميون ميرفتم سونو  ...

البته من جنين فريز شده داشتم فقط انتقال جنين دادم 

...I faith to myself
2738
بله

ای وای .متاسفم.من 3بار میکرو کردم 11بار انتقال جنین فریز داشتم 5بار ای یو ای و 1بارم زیفت همشونم منفی اینبار نمیدونم چی میشه پانکچر کردم 4تا تخمک شد که همگی جنین شدن و فریز کردم قرار شد برم برا انتقال 

اونا ديگه گذشته ، الان با انرژي دوباره شروع كن 

سعی خودمو میکنم ولی خوب خیلی سخته

ای وای .متاسفم.من 3بار میکرو کردم 11بار انتقال جنین فریز داشتم 5بار ای یو ای و 1بارم زیفت همشونم منف ...

وااای عزیزم. ماشالله به صبر و تحملت. مطمئنم خدا جواب این همه صبوریتو میده. واقعا باید تو رو الگوی خودم کنم. من آبان انتقالم منفی شد، کلی دکتر اعصاب و مشاوره و اینا رفتم که یکم روبراه شم.

الانم دو سریه سیکلم بخاطر ایده آل نبودن اندومتر کنسل میشه، باز این ماه نرفتم دیگه. خسته شدم.

انشالله همین مرتبه جواب صبرتو میگیری دوست شکست ناپذیر من...

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
ای وای .متاسفم.من 3بار میکرو کردم 11بار انتقال جنین فریز داشتم 5بار ای یو ای و 1بارم زیفت همشونم منف ...

واي چقدر سخته 😭😭

ميدونم چي ميكشي،ايشالا كه اينبار ميشه،هر روز سوره يس بخون بعد از انتقال هم هر روز يه ليوان نشاسته با آب سرد بخور...

كي قراره انتقال بدي ؟

...I faith to myself
واي چقدر سخته 😭😭 ميدونم چي ميكشي،ايشالا كه اينبار ميشه،هر روز سوره يس بخون بعد از انتقال هم هر رو ...

شما هم میکرو کردی باردار شدی؟

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
وااای عزیزم. ماشالله به صبر و تحملت. مطمئنم خدا جواب این همه صبوریتو میده. واقعا باید تو رو الگوی خو ...

مرسی عزیزم من کلا آدم صبوریم چه کاری ازم برمیاد خوب 

2706