2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قورمه سبزى اين چه عكسيه الان برات گزارش ميزنم 😢😢😢

بدو گزارشرو بزن یه وقت عقب نمونی

شماها یه کاره ای میشدین چی کار میکردین

اگر سازمانی اداره ای جایی تحت اختیارتون بود چی کار میکردین 

طرف دست از پا خطا می‌کرد میگفتین الان توبیخت میکنم الان اخراجت میکنم😂😂😂

کلا عقده دارین

بدو گزارشرو بزن یه وقت عقب نمونی شماها یه کاره ای میشدین چی کار میکردین اگر سازمانی اداره ای جایی ...

مال سال 96این تاپیک😂😂حرص نخور

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم
2738
مال سال 96این تاپیک😂😂حرص نخور

اووو😮چجوری از اون زیر تاپیک اومده بالا😂

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

آفرین خانوم هنرمند 

کاملا مثل کار بازاره 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

خیلی عالیه 

ولی اگر سعی کنی پاچه دار براش بدوزی بهتره. 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
بدو گزارشرو بزن یه وقت عقب نمونی شماها یه کاره ای میشدین چی کار میکردین اگر سازمانی اداره ای جایی ...

خدا شفات بدهه حالت خوبه؟؟ 

یه ذره اون مغزتو کار بنداز ببین من چی نوشتم 

به کاربر قورمه سبزی به شوخی گفتم به خاطر عکس قورمه سبزی چون دلم آب افتاد گزارش میزنم برات 

فازت چیه تو الان؟؟؟

🔵🔵🔵وزن اولیه