2737
2734

سلام خانم گل

ممنونم که اومدین.من دوشنبه هفته قبل سقط داشتم.جنین همون روز با درد خیلی زیادی که کشیدم تو خونه دفع شد.بعدش رفتم سونو که دکتر گفت جفت مونده و بهم قرص متیل ارگونویین داد و گفت با این دفع میشه.دیروز دوباره رفتم سونو باز دکتر گفت هنوز یه تیکه از جفت مونده.اندازش رو نگفت ولی گفت یه آزمایش بتا بده که اگه بالا باشه باید کورتاژ بشی.بتا 31 بود و دکتر گفت به نظر من برو کورتاژ.ازش چند روزی فرصت خواستم چون از کورتاژخیلی بد شنیدم و از عوارضش میترسم.چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی

من سقط داشتم دکتر بهم گفت برم عطاری داروی گرم بگرم خونریزیم زیاد شه تا دفع شه منم این کارو کردم هیچی نمونده بود

خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢

اصلااااا کورتاژ نشو.بتات زیاد نیس

شرایط منم همین بود با بتای ۴۳

من با سیاه دانه و عرق گیاهی و پیاده روی و طناب زنی بقیشو سقط کردم.بیخود نرو زیر تیغ بخاطر یه چیز کوچولو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رحمتو گرم بگیر غذاهای گرم بخور روزی دوتا لیوان زعفرون دمـکرده هم بخور تا دوسه روز اینده از یه پزشک دیگه هم راهنمایی بگیر

وقتی که بمیرم هرچندم محکم بغلم کنین حس نمیکنم
2728
من سقط داشتم دکتر بهم گفت برم عطاری داروی گرم بگرم خونریزیم زیاد شه تا دفع شه منم این کارو کردم هیچی ...

یعنی به نظرتون برا منم که الان 8 روز از سقطم میگذره میتونه موثر باشه؟

مهاتماگاندی

من دو تا سقط داشتم هر دو بدون قرص افتادن از اولین لک تا سقط کامل هر دو تقریبا سه هفته شد. من چون کورتاژ رو قبول نداشتم صبر کردم. با یه دکتر دیگه هم مشورت کن ببین چه قدر مونده برای چند میل ارزش کورتاژ نداره. 

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

اصلااااا کورتاژ نشو.بتات زیاد نیس شرایط منم همین بود با بتای ۴۳ من با سیاه دانه و عرق گیاهی و پیاد ...

منم تعجب کردم که با بتای 30 گفت برو کورتاژ.

عزیزم ساهدانه رو چطوری بخورم؟ دیر نشده برا این کارا؟

مهاتماگاندی
2740
عزیزم منم همچین مشکلی داشتم جفت مونده بود ولی مال من به مرور خودش دفع شد.باید ببینید مال شما بزرگه و ...

آخه همه میگن موندن جفت مشکل پیش میاره برا حاملگیای بعدی.تازه منم الان خونریزیم قطع شده.واقعا موندم که چیکار کنم

مهاتماگاندی
من دو تا سقط داشتم هر دو بدون قرص افتادن از اولین لک تا سقط کامل هر دو تقریبا سه هفته شد. من چون کور ...

خودمم دلم میخواد صبر کنم ولی با توجه به اینکه خونریزیم قطع شده ممکنه اون یه تیکه هم خودش دفع شه؟

مهاتماگاندی

سلام. وقتی هنوز یک هفته از سقطت گذشته این میزان بتا توی خون طبیعیه بهرحال همون روز که صفر نمیشه. اگه با قرص متیل ارگونوین همچنان لکه بینی و خونریزی داری پس اون تیکه هم میوفته. به نظرم عجله نکن و فعالیت داشته باش و گرمی بخور. البته با پزشکت مشورت کن. شاید نیاز ب مصرف انتی بیوتیک هم داشته باشی

هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
سلام. وقتی هنوز یک هفته از سقطت گذشته این میزان بتا توی خون طبیعیه بهرحال همون روز که صفر نمیشه. اگه ...

ممنونم عزیزم. ولی مشکل اینجاست که خونریزیم قطع شده.به نظرم دکترا اینقدر پولکی شدن که اصلا نمیشه به حرفشون اعتماد کرد.

مهاتماگاندی

خانما راستی به نظرتون سونوی داخلی میتونه باعث سقط باشه؟

شما در این باره چیزین نشنیدین؟

آخه من دقیقا یک روز بعد از اینکه رفتم سونوی واژینال تا از تشکیل قلب مطمئن بشم نی نیم سقط شد

مهاتماگاندی

اصلا نگران نباش.من دوراز حالا تو سقط آخرم اردیبهشت سقط کردم تا مرداد ماه بقایا داشتم. چون جنین بزرگ بود 4 سانت از جفت مونده بود. 

هر ماه یه بخشیش با پریودم دفع میشد. 

شما روغن گوسفندی اصل بخر روزی یه قاشق

یه قاشق بارهنگ

نبات و زعفران و یه لیوان اب رو بریززتو شیرجوش 15 دقیقه قل بزنه. 

ناشتا حتما ناشتا  و حتما به صورت ایستاده ولرم که شد سر بکش

انقدر این کار رو بکن تا دفع شه حتی اگه 3هفته هم طول کشید. 

با پریودت قطعا دفع میشه. 

اگه اینو نمیتونی انجام بدی از همین فردا قرص ال دی رو شروع میکنی طبق دستور 21 کاملش رو میخوری و قطع میکنی پریودت شدیدتر میشه و بقایا دفع میشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خانما راستی به نظرتون سونوی داخلی میتونه باعث سقط باشه؟ شما در این باره چیزین نشنیدین؟ آخه من دقیق ...

نه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706