2752
2734
عنوان

خنداننده شو کی اول شد؟؟؟

1277 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها 

من دیشب خندوانه رو ندیدم نتیجه مسابقه خنداننده شو چی شد 

میثم برد یامجید؟

من به میثم رای دادم 

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

میثم اول میشه

هنوز اعلام نکردن

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مرسی دوستای گلم آخه گفتن یکشنبه شب اعلام میشه منم فکر کردم دیشب گفتن 

امشبم دیدم که خبری نبود

خوبه فرداشب میبینم 

مرسی ❤❤❤❤❤❤

کاش حداقل تکرارشو میدیدم اصلا یادم نبود  

اگه سیمکارتت ایرانسله

برنامه Lenz رو بنصب

بدون اینکه ار نت کم کنه، هر برنامه تی وی رو که بخوای رایگان میتونی ببینی

اونجا روز و تاریخ و شبکه رو انتخاب کن

بشین همه شو ببین

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
اگه سیمکارتت ایرانسله برنامه Lenz رو بنصب بدون اینکه ار نت کم کنه، هر برنانه تی وی رو که بخوای رای ...

چه جالب یعنی از حجممون کم نمیشه؟

سیمکارتم ایرانسله 

مرسی حتما نصب میکنم 

اگه سیمکارتت ایرانسله برنامه Lenz رو بنصب بدون اینکه ار نت کم کنه، هر برنامه تی وی رو که بخوای رای ...

مگه میشه؟!  بدون حجم؟

"عاقل" فقط اونی که هیچوقت وقتشو تو این سایت هدر نداد! / یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت هر جا به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید؛ مقصرش منم! ‏بگردید دنبال راه حل ✋
احسان کرمی که میگفت یکشنبه شب اعلام میکنیم منظورش پس کدوم یکشنبه بود

منم رو حساب این حرفش گفتم  پس دیشب بوده 

مگه میشه؟!  بدون حجم؟

اوهوم

ایرانسل واسه مشترکینش گذاشته

من همش استفاده میکنم

با اینکه گفته رایگانه، ولی خب من چک هم کردم

واقعا رایگان بود

توش فیلمهای سینمایی و سریالم داره

بعضیاش پولیه. روش نوشته

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2706