2737
2739

ی بالن برای اینک  ب هوا بره واوج بگیره باید وزنه های سنگین رو بندازه تا بره تواسمون،مث بالن باش،ناراحتیات از اون آدم رو بریز بیرون،خاک کن تا بتونی احساس آرامش وسبکی کنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هنوز بعد 10 سال ازشون نمیگذرم هه چیشون با دروغ بود.  من چون رسم و رسمشون میدونستم اول قبول ...

جبران ميكني ناراحت نباش هميشه در رو يه پاشنه نميچرخه

الان حرص خوردن فايده نداره بزا به وقتش از خجالتش در بيا

عروس ابروي خونواده شوهره

بالاخره اونام عذا دارن عروسي دارن وقت هست واسه تلافي

2728
جبران ميكني ناراحت نباش هميشه در رو يه پاشنه نميچرخه الان حرص خوردن فايده نداره بزا به وقتش از خجال ...

جالب اینجاست برای عروسی دختراشون بهترینا رو خواستن 

گرون ترین طلا و لباس .تا پسر خونه نداشت دختر بهش ندادن پسر رفت خونه و ماشین گرفت تا گذاشتن بیان خواستگاری .

یه چیزایی میبینی انگار فقط خودت زیادی بودی 

دلت از یه چیزایی میشکنه که حاضری نباشی 

بعد زایمان یه کاری باهام کردن الان نزدیک 18 ماه دیگه حاضر نیستم صداشونو بشنوم چه برسه برم خونشون 

جالب اینجاست برای عروسی دختراشون بهترینا رو خواستن  گرون ترین طلا و لباس .تا پسر خونه نداشت دخ ...

اگه ميتوني نرو

منم حالم از خوانواده شوهرم بهم ميخوره

يه ادمايه نديد بديد و خسيس و چس خوري هستن كه به عمرت نديدي

از عن ميخان كره بگيرن

2738
مال منم از اول عقده ای بود. دفعه اول بخاطر نیومدن ولج  کردن عقدم بهم خورد. دفعه دومم نیومد عروس ...

لياقت ندارن روي ماهتو ببينن

خدارو شكر شوهرتم بخاطر زندگي باتو اونا رو ول كرد همين برات كافي باشه

میدونم عزیزم خیلی زور داره  ولی من کلا رابطه م رو قطع کردم باهاشون چون  وقتی میبینمشون ح ...

سلام میتونم بپرسم چند وقته رابطتو قطع کردی سراغت اومدن یا نه

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .

من مادر شوهرم داخل عروسی نگذاشت کسی روسرم نقل بریزه کل بکشه برقصه گوسفند قربانی کنند  کیک نداشتیم در واقع عروسی مادرشوهر بود نه من😡خداازشون نگذره  بعدش طلبکاران هم شدن

الان دوساله که از ماجرای عروسی ما میگذره اما هنوز دلم شکسته چون این خانواده منو با دروغ هاشون فریب دادن وحرفشون اینه که چون دختر ونوه ما پنج سال پیش در تصادف فوت شدن هیچ کس نباید شادی کنه وبرقصه در مراسمها در صورتیکه برای هم عروسک که عروسیش ۵ماه قبل ما بود همشون ترکوندن اما نوبت من که رسید گفتن بچمون فوت شده نباید برقصید ما توی عروسیمون فقط نشستیم همدیگه رو نگاه کردیم لطفاً بگید من چه طور میتونم با این موضوع کنار بیام همش تو فکر طلاقم خیلی دلم شکسته

2706