2737
2734

سلام دوستان من ده سال از ازدواجم میگذره اما هنوز روز عروسیم رو فراموش نکردم و به همین دلیل از مادرشوهرم متنفرم خواستم کمکم کنید فراموش کنم ببخشم تا خودم بهتربشم

مگر می‌شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب میتونی به تنفرت ادامه بدی ولی خودتو اذیت نکنی منم اصلا از مادرشوهرم خوشم نمیاد و تقریبا ازش متنفرم ولی باهاش رفت و امدمو دارم ضمن اینک دیگه براش ارزشی قائل نیستم اما جلوی شوهرم حرفی نمیزنم

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2738

واسه منم خراب کرد ولی کاش به روی خودم نمیاوردم تا اون شب خراب نشه من هنوز عکس و فیلم عروسیمو بعد دو سال نگرفتم ولی کلا من بخشیدمش همه کارهاشو بخشیدم خیلی احساس سبکی میکنم رها شدم حس میکنم اون الان خودش داره عذاب میکشه

غرق در زندگی خودت باش

توی این ده سال بازم بهت بی احترامی کرده ایشون ؟ یا فقط اون یکبار بوده ؟    اگر کرده  که  بازم ادامه میده اگر نکرده  بذار بحساب اشتباهش.  و درکل ببخشش بخاطر خودت  .که ده سالتو  با این اذیت شدن  گذروندی  و ادامه دار نباشه راحتتر زندگی خواهی کرد . 

این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .

موضوع ازاین قراره که عقد واسم جشن نگرفتن گفتن ۶۰۰ تومن پولی که خرج عقدتونه واست طلا میخریم در عوض یه عروسی خوب میگیریم و همه رو دعوت میکنم من ساده هم گفتم اول زندگی طلا بیشتر به دردم میخوره رفتم محضر اما هیچ طلایی واسم نگرفتن واسه عروسی هم پدرشوهرم و بابام رفتن تالار دیدن و اومدن گفتن خیلی خوبه و جشن رو همون جا میگیریم اما مادرشوهر از خدا بیخبرم اومد گفت یا صد نفر دعوت کنید یا شما توی خونه بگیرید ما توتالار و همین جور هم شد و من از اون روز به شدت ازش متنفرم نه تنها اون که پدرشوهرم هم همین حس رو بهش دارم

مگر می‌شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار
2706