2752
2734
منم یه پیشی دارم که مونده ایران پیش مامانم اینا ... ولی مامانم اینا برای زایمانم که بیان با خودشون میارنش و اگر خود پیشیم توی خونهء ما احساس راحتی کنه و مامانم بتونه با دوریش کنار بیاد میمونه همینجا ... همونقدر که برای به دنیا اومدن بچه ام هیجان دارم برای اومدن پیشیم هم هیجانزده و نگرانم ... فقط دعا کنید سفرش به سلامت انجام بشه ... خیلی ترسوئه ... اگر توی هواپیما سکته نکنه خوبه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عشق جونم شما ایرانی؟
من خونه بابام شهرستان سگ گرگ دارن
خطرین
یعنی دیگه حیوون خونگی نیستن
هیچ وقت ولشون نمیکنن فقط وقتی میرن بیرون
خونه بابام شهرستان باغ خونست
یبار بیلی یکی از همون سگ گرگا یه دزد و ناکار کرده بود
خواهرم دامپزشکه
تخصص داره
همیشه مراقبشوننه
2731
mahrokh jan un pishimo un sag safide ro man az i tehran paris paris tehran jabe ja kardam hichiam nashode ghable raftan ghorse khabavar bayad beheshun bedio vaccanash b rooz bashe microchipam bayad anjam bedid o ye edareye gharantine bayad berid man ye bar sag sefidamo bordam iran vaghti residim hey sab kardim hapo biad nayumad masoole unjaham goftan sagi nareside iran mano k migi dashtam sektaro mizadam ta bade 2saat peydash kardan enghad fosheshun dadam
maman amir mohamad jan man iran nistam etefaghan vaghti iran bodam dampezeshki ghabul shodam kheliam alaghe dashtam ama vaghti raftam sare kelas kheli vahshiane ba jasade heyvuna barkhord mikardan tori bud k geryam migereft ye asbe mordaro partab mikardan ro zamin k ma faghat 1 saaat kelase anatomy dashte bashim kheli bad bud bad k umadam ina
عشق جان ... واکسناش رو زدیم ... اون گواهی تست هاری رو هم براش گرفته مامانم ... میکروچیپ هم همینطور ... فقط این دختر ما خیلی بدقلقه ... قرص نمی خوره ...اگر هم بخوره بدتر وحشی میشه ... باید آمپول خواب آور دامپزشک براش بزنه .... یه با قدیما توی خود ایران سفر داخلی با هواپیما بردیمش ... وقتی تحویلش گرفتیم چشماش خیس از اشک بود ... نمی دونم به خاطر سرمای قسمت بار بوده یا مثل آدم گریه کرده بود ... بعد تازه وقتی برسن اینجا بعد از هواپیما باید سه ساعت هم بچه ام با ماشین سفر کنه تا برسه خونهء ما ..... خیلی اذیت میشه طفلک ... خیلی نگرانشم
من گربه دارم.یه کربه 5ساله.سه جار روزش بود پیداش جردم بزرگش کردم.عقیم شده.نژادش میکس گربه خیابونی و گربه روسیه.رنگش فیلی.اسمش دومان.یعنی مه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
برا کسایی هم که با افتخار میگن از حیوانات خدا متنفرم باید بگم که خودت لایق تنفری وقتی به معصوم ترین مخلوقات خدا اینطوری میگی
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
سولماز جون منم پیشیم گربه خیابونی بود و از 20 روزگی با ما زندگی کرده .. الان 6 سالشه ...

کسانی هم که میگن از حیوون بدمون میاد از اول یاد نگرفتن که عشق به حیوانات چقدر کیفیت زندگی آدم رو بالا می بره ... برای اونا پیشی و هاپو اون چیزیه که زمان بچگی اگر به حرف مامانشون گوش نمی کردن مامانشون می گفته میدم پیشی بخورت !

اینا همه اش درد نا آگاهیه