2752
2734
عنوان

خانواده پولدار

| مشاهده متن کامل بحث + 1608 بازدید | 31 پست

براي من برعكسه

يعني خانواده من هميشه كمك ميكنن و هوامون رو دارن و وقتهايي كه شوهرم بيكار باشه خصوصا خيلي كمك ميكنن

بعد خانواده شوهرم نه تنها كمك نميكنن، يه موقعها پولم از شوهرم ميخوان!!

منم چندبار به شوهرم گفتم اصلا اين وضعيت رو نميپسندم، اونم به خانوادش گفت كه ازش كمكي نخوان چون فقطم وقتي پول ميخوان زنگ ميزنن بهش حال و احوال ميكنن وگرنه تماسي ندارن!

شوهرمم همينو بهشون گفت.

اميدوارم كمكهاي يواشكيشم تموم شده باشه.

گریستن نشانه ضعف نیست ... از زمان تولد، نشانه این بوده است که شما زنده اید !

من دلم نمیخواد پدر مادرم بفهمن شرایطم سخته بابام خیلی هوامو داره 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا زمانه بدی شده

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
عزیزم اصلا توقع نداشته باش زمونه بدی شده من یه مادرمه که همیشه کنارمه باقی هیچی اونم سنش بالاست اصلا ...

باورکن توقعی ازشون ندارم؛یبارپول قرض داده بودن به شوهرم جونمونودراوردن.گفتم دیگه خواستی بمیری هم ازایناقرض نمیگیری؛ولی وقتی اینجوری هستن به هیچکس کمک نکنن؛فرق منوجاریم چیه؟دخترخاله هم هستیم تازه مادرمن هیچ سختگیری واسشون نکردامااوناتامیتونستن نازکردن؛من باپول وام ازدواجم 6تاالنگوخریدم اماپول النگوهای اونوپدرشوهرم داد

فعلا ک واسش خونه خریده دو ملیارد تومن خرج سفرو زنشو خورد خوراکشم میده زنش میره بازار طلا میخره ب حسا ...

عجبا... بعد شوهرت به روشون نمياره؟؟

گریستن نشانه ضعف نیست ... از زمان تولد، نشانه این بوده است که شما زنده اید !

پدرم مزرعه برنج داره,کلی برداشت  محصول دارن,اما من برنج باید یا از بیرون بخرم یا از خودشون میخرم.

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

اونا بیشتر مامانم احساس میکنه نباید به پسر مردم کمک کرد,.یعنی من که دارم تو خونه  ش زندگی میکنم براشون مهم نیست.واقعا دلم نمیخواد با بچه م اینطور باشم

عجبا... بعد شوهرت به روشون نمياره؟؟

نه اگه انقدر احمق نبود ک اینطوری نمیکردن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ناراحت نباش عزیزم.خیلی از خانواده ها کمک نمیکنن میگن ما زحمت کشیدیم شمام زحمت بکشین پول در بیارین.بهتر که کمک نکن هزار بار منت میزارن.ما تا حالا از هیچکدوم از خانواده ها توقع نداشتیم اونام هیچ کمکی نکردن با اینکه وضع مالیشونم خوبه

رویایی دارم از جنس آزادی....

ماهم از هیچ طرفی حمایت نمیشیم

شمال جنوب شرق غرب خودمونیم فقط😆

ازطرف خودم که لابد نمیتونن به پسر مردم بدن

از طرف همسرم هم نفقه نگیرن ازمون کلاهمون رو میندازیم روهوا😊

به نام خدا همون راد هستم دیگه هرکی نشناخت کم سعادتی از خودشه بههههلهههه😎
2706