2733
2734
عنوان

یه سوال میکنم فقط حالتون بد نشه

| مشاهده متن کامل بحث + 89642 بازدید | 125 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دقیقا دوستم رفته بود دکتر بهش همینو گفته بود. گفته بود موقع پریود میری دسشویی یه سره آب نگیر اون قس ...

دکتر منم بهم‌همینو‌گفت...انقدر میشستم  اگزما شدا بودم...دکترم‌گفت یه آب کوچولو بگیر ادرار خودش تمیز میکنه

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
به مهموناتون رحم کنید نکنید این کار ها رو ،اونا نمیدونن شما چقدر نجاست میمالین به خودتون ،برای شما ع ...

خب حالا حرصی نشو عزیزجان.

شاید سریع بعدش میشورن😆😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
به شنیده مگه میشه اعتماد کرد؟ داخل رساله نوشته نجس هست

من‌چون دکتر بهم‌گفته و از یه پزشک‌زنان شنیدم اعتماد میکنم‌ اما نمیخوام‌تحمیل کنم‌که کسای دیگا هم اعتماد کنن

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد