2752
2734
عنوان

بگو چه بیماری داری تا راه درمانش رو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 5476 بازدید | 105 پست
روماتيسم مفصلي همون آرتريت روماتوييد دارم.و بيماري لوپوس هم دارم

زهرا جان تهزانی؟

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تنگی شدید کانال نخاعی دارم

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سلام خانمی  عزیزم برای برسی عفونت گوش میانی پیش متخصص برو دوست منم همین مشکل رو مدتها داشت.

منم این مشکلو دارم 

همش حس گیجی دارم 

تمرکز حواسمم کم شده 

بی حوصله شدم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

سلام دوستان پست های همگی رو خوندم و تک به  تک راه درمان دارم براتون فقط به علت تعدد سوالات اجازه بفرمایید پاسخ تک تک شما عزیزان رو تا آخر شب همیتجا می گزارم و دوستانی هم که درخواست دوستی داده بودید شماره تماس براشون ارسال میشه فقط لطفا ذکر کنند مشکلشون چی بوده 

فقط به دلیل مشغله زیاد کاری امکانش نیست که سریع پاسخگو باشم  لطفا سوالات خود رو مطرح کنید من د ...

خواهر من میخواد برای بارداری اقدام کنه اما متاسفانه شوهرش دچار سردمزاجی جنسی شدید شده میشه کمکش کرد؟ 

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
خواهر من میخواد برای بارداری اقدام کنه اما متاسفانه شوهرش دچار سردمزاجی جنسی شدید شده میشه کمکش کرد؟ ...

بله 100 در صد این از مشکلاتیه که خیلی راحت و بدون دردسر حل میشه با چندتا مکمل ساده

منتظر پاسخ باشید تا شب

عزیزانم دفتر نمایندگی ما اصفهانه 

دوستان اصفهانی میتونن حضوری تشریف بیارن دفتر و سریعتر روند درمانشون رو پیگیری کنند 

توجه کنید که تمامی جلسات مشاوره بدون ویزیت و رایگانه چه شما محصولی خریداری کنید چه خریداری نکنید .

دیگر دوستان هم از سرتاسر ایران اگر امکان سفر دارند میتونند تشریف بیارن دفتر و یا اگر این امکان براشون مهیا نیست میتونن تلفنی مشاوره های لازم رو بگیرن و ما محصولات رو براشون ارسال می کنیم .

دیگر دوستانی که تازه به جمع ما می پیوندند سوالاتتون رو همینجا مطرح کنید انشالله من پاسخگو خواهم بود فقط به دلیل مشغله زیاد کاری ممکنه  چند ساعتی طول بکشه 

از صبر و حوصله و همراهی شما سپاسگزارم

2706