2733
2734
عنوان

امکان جدید: نمایش کاربران آنلاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 101 پست
ممنون پیاما امکان نداره حذف شه   ببخشید هر دو رو حذف کردین دوتا عکس بود؟

بله جفتشو پاک کردم 

تاپیکها اگه منظورتونه فقط دو مورد میتونم حذف کنم و پست ها هم پستهای ضروری مثل عکس ، آیدی و شماره تلفن

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله جفتشو پاک کردم  تاپیکها اگه منظورتونه فقط دو مورد میتونم حذف کنم و پست ها هم پستهای ضروری ...

باشه تشکر ممنون یکجا دیگه هم فرستادم بس ک ساده ام بخدا ولیویادم نیست تو کدوم تاپیک نمیشه شما پیدا کنین هر چی فکر میکنم یادم نمیاد اگه نمیشه خودم پیداش کنم بگم؟

هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد  
2731
نی نی یار حون جواب ندادی اون یکی عکس ک یادم نیس کجا فرستادم نمیشه پاکش کنین؟؟؟

براتون چک میکنم

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
جججججججججیغ😠😠😠😠😠 اون از صورتی که مال ما آبی بود مال بغضیا صورتی اینم از چراغ جادوووووو تف به ...

همین تف بازیا و کردی برات تاپیک و نشون میدن برا من نمیدن  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
همین تف بازیا و کردی برات تاپیک و نشون میدن برا من نمیدن    

کجا؟؟

چی؟؟؟😢

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2740
کجا؟؟ چی؟؟؟😢

بیا تاپیکم اینجا بزرگان نشستن زشته  

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

سلام خداقوت. لطفا تاپیک منو پاک کنین مرسی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2249480/انتخاب-تشک-تخت

خدایا شکرت                                                       خدایا برای معجزه ای که بهم دادی سپاسگزارم  خداوندا دامنِ همهٔ آرزومندا رو سبز کن آمین
2706