2752
2734
خیله خب آقایون حالا خودتونو نکشید......دار نزنید.....خب حتما یه کاری کردین که خانومه میگه میخوام برم!!مرض کرم گونهکه نداره.......اشکال نداره خدا صبرش رو میده بهتون.....تحمل کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هههههه چه باحال...

به نظرم باید اینو میگفتی حالا اگه ی روز خانومت بهت بگه دیگه نمی خوامت می خوام طلاق بگیرم برم زن اونی که قبل از تو دوستش داشتم بشم چی میگید اقایون؟ این جنون آمیز تره هههههههه
صمیمیترین دوست من همین بلا رو سر شوهرش اورد! بخاطر یه پسر دیگه!! گفت میخوام برم وقتی دلم با تو نیست منو میخوا ی چیکار؟

اما دوستم پشیمون شد، شوهرشم اونو بخشید!!!!!!!!!
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
دقیقاً هم زوم کنید روو اون شخصی که از همسرتون خوشتیپ ترو پولدار تر و خوش هیکل تره تازه باید تو دورو وریای خودتونم باشه و میدونید که آقا سایشو با تیر میزنه...هاهاها چه حالی میده
2706