2733
2734

سلام دوستای گلم

میشه کمکم کنین یه ظرفشویی بخرم که ظرف رو کامل کامل خشک کنه نصف ظرفیت داشته باشه داخلش و بدنه اش استیل یا سیلور باشه

اگر خودتون یه ظرفشویی با این مشخصات دارین میشه مدل و مارکش‌رو بگین

خشک کردن کامل  ظروف نموندن قطره اب و نموندن لک نمک اینا برام خیلی مهمه

پیشاپیش مرسی از راهنمایی هاتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من ال جی دارم راضیم مدل برا منشسشتوی  ظرفیت نیمه داره، شستشوی سریع هم استفاده م یکنم بیشتر وقتا در کل راضیم جای لک و اینا نمی زاه... تنها ایرادش اینه که شسشوی سریع سی دقیقه است که بیشتر طول می کشه یعنی حدود چل دقیقه که زنگ زدم نمایندگی گفت تو این گزینه ماشین چن دقیقه آف  میشه برا همین زمانش طولانی میشه

می ری خرید هر مارکی و می خای بخری به این موارد دقت کن( تحقیقات منه تو خرید ماشین بدست آوردم)

اینکه سیستم یو وی داره یه هزینه اضافه باید بدی ... این دکمه باعث می شه ظروف استریل بشه... در صورتی که ماشین ظرفشویی ظرفا با آب داغ شسته می شه و اگه از سیستم بخارشو استفاده کنی ظروف میکروب زدایی می شه

من دو طبقه و به سه طبقه ترجیح می دم... سه طبقه تو مدلای جدید اومده که یه طبقه کوچولو اضافه شده بالا برای قاشق چنگالا... به نظر من با اضاف شدن این سبد فضای بین طبقات کوچیک تر شده مثلا بخای قابلمه بزاری سخت تره شده ... به نظرم آپشن خوبی نیست..

عزیزان ظرفشویی هاتون کامل خشک میکنه ظروف زو مثلا قطره اب داخل قابلمه یا پشت ظروفی که گود دارن اب نمی ...

اینکه پشت ظروف آب می مونه تو شسشتوی سریع اتفاق می افته  که خشک نمی کنه و باید درب ماشین و باز بزاری تا بخار بیاد بیرون و ظرفا خشک شن... اینو اگه منظورته بستگی به انتخاب برنامه ات داره

2706