2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😍😍 اوخییی نازی قدمش مبارک باشه

براتون منم موخوام ازینا 😍🙈🙏🏼

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
😍😍 اوخییی نازی قدمش مبارک باشه  براتون منم موخوام ازینا 😍🙈🙏🏼

انشالله خدا بزودی بهت  ۱ نی نی سالم بده😍الهم صل علی محمد وآل محمد😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

سلام عزیزم مبارکه قدمش پر خیر و برکت باشه زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

مبارک باشه ...

انشاءالله زیر سایه پدر مادر زنده باشه ...

چه نازه عزیزم😍😍😍

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
انشالله خدا بزودی بهت  ۱ نی نی سالم بده😍الهم صل علی محمد وآل محمد😍

مرسییییی خانمی 😍😘 تو. جیگر کی بودییییییی هان  همچنین به خودت 😍🙏🏼اللهم صل علی محمد. و ال محمد 😘 

وای من چند. روز یه احساسی دارم نمیدونم توهم یا چی 

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
2706