2752
2734

سلام منم پلی کستیکم و چهار ساله منتظره نی نی هستم شوهرمم هیچ مشکلی نداره 

چن روز پیش هم آزمایش  a.m.hدادم که ۵بود و آزمایش تیروئیدمم ۲بود که گفتن نرماله میشه به منم کمک کنید در ضمن من ی سقط هم یکسال پیش تو سه ماهگی داشتم 

۴ساله منتظرم میشه برا نی نی دار شدنم دعام کنی و یه صلوات بفرستی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شکیبا جان تضمین من فقط نتیجه رضایت بخش مشتریامون بوده عزیزم 

شما که همه راهی رو رفتی و 2 سال منتظر بودی به ما و محصولاتمون هم اعتماد کن و این یکی راه رو هم امتحان کن 

مطمئن باش که حتما به نتیجه خواهی رسید 

من به تمام مشتریام میگم فقط یک سال صبوری کنن واسه اینکه امیدشون رو از دست ندن چون مطمئن هستم نهایتا جواب می گیرن اما داشتیم زوجی رو بهشون گفتم یک سال صبر کنید ولی بعد از دوماه مشکلشون حل شده و جواب گرفتن 

شما هم صبوری کن عزیزم تا به حول و قوه ی الهی بتونیم مشکلت رو درمان کنیم

اگر تمایل داشتی دعوت دوستی بفرست تا شمارم رو برات بزارم

سارا جان من منظورم از گیاهی نه طب سنتی باشه 

بلکه الهام گرفته از بوعلی ولی تمام محصولات دربردارنده ی آلوئه ورای اصل ، محصولات زنبورعسل و دیگر گیاهان داروویی با ارزش در دنیاست این کمپانی نزدیک به 39 ساله داره فعالیت می کنه عزیزم و امتحان خودش رو پس داده

من داروهای گیاهی ایرانی رو نقض نمی کنم و یا نفی 

yasnayi  جان سلام عزیزم بله بیماری پلی کیستیک شما هم قابل درمانه عزیزم فقط باید با من در تماس باشی تا بعد از گرفتن اطلاعات مورد نیازم بتونم کمکت کنم 

من مادرم و میدونم 4 سال انتظار واقعا دردآوره 

عزیزم نگران هیچی نباش اول به خدا توکل کن و بعد به محصولات ما اعتماد کن 

مطمئن باش که نتیجه ی رضایت بخشی در انتظارته 

شماره تماسم رو براتون گذاشتم

دوستانی که درخواست دوستی دادید و من براتون شماره گذاشتم لطفا حتما در خصوص مشکلتون یه شرح برام بزارید چون افراد زیادی درخواست دادن و بهتره هرکردوم یه توضیح کوچولو بدن که مشکلشون چیه 

مثلا ذکر کن پلی کیستیک هستن یا ضعف اسپرم و هر دلیل دیگه ایی

سپاسگزارم

دوستان عزیزی که با تل*گرام پیام گذاشتن دعوتتون می کنم به کانال محصولاتمون 

فقط ذکر کنم که کانال در خصوص تمامی محصولات کمپانی می باشد و البته مطالبی در خصوص محصولات مکمل  باروری و نازایی هم در کانال درج شده که دوستان می تونن اونهارو مطالعه کنند و آشنا بشن با محصولات 

اما باید بگم که خیلی محصولات دیگه ایی هم هست که مکمل ها و کمک کننده های بارداری هستند که هنوز فرصت نکردم همه رو در کانال بگزارم 

پس لطفا کمی صبورتر باشید و مارو همراهی کنید

سلام آسمان جان همسرم واريكوسل دو طرفه داره يكطرف گريد 3 و طرف ديگه 1 به 2 تعداد اسپرم 13 ميليون و حركت گريد A صفر گريد B + C هم 22 درصد دكتر گفته بايد حتما عمل بشه و هيچ دارويي نداده بهش به نظر شما بدون عمل و با دارو مشكلش رفع ميشه؟

دوستان عزیز عذر منو بپذیرید به خاطر مشغله زیاد کاری قادر نیستم سریع پاسخگو باشم اما دوستان نی نی سایتی رو در اولویت قرار میدم که بتونم نهایتا یک روزه جوابتون رو بدم 

از دوستان عزیز نی نی سایتی خواهشمندم هیچگونه تبلیغ یا فرمایش و مطلبی که خارج از چهارچوب موضوع درمانی من هست خودداری کنن چون اینجا نه یک تاپیک  تبلیغاتیه و نه قراره انواع و اقسام راههای درمانی درش مطرح بشه 

طرف صحبت من فقط محصولات امریکایی فور اور هست 

پس برای اینکه بقیه دوستان که تمایل دارن از محصولات من استفاده کنن گیج نشن و راحت تر به مطالب دسترسی داشته باشن ممنون میشم از دوستان که در این کانال تبلیغ نکنن

سپاسگزارم

دوستان عزیزی که دریافت دوستی داده بودید شماره من براتون ارسال شد 

در صورت امکان یک شرح کامل و مختصر و مفید از مشکل خودتون برای من در تلگ*رام بزارید تا در اسرع وقت با همکارانم مطرح کنم و محصولات مورد نیازتون رو معرفی کنم 

دفتر ما اصفهان هست اگر کسی تمایل داشت میتونه حضوری تشریف بیاره 

جلسات مشاوره کاملا رایگانه چه شما خرید کنید چه نه 

بازهم ممنون

دوستان عزیزی که دریافت دوستی داده بودید شماره من براتون ارسال شد  در صورت امکان یک شرح کامل و ...

سلام درخواست دوستی منم قبول کن و لطفا شماره بذار،من شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد ولی خوب نشد خودم هم پرولاکتینم بالاست و یه کم کم کاری تیرویید دارم به نظرتون مشکل ما حل میشه؟

2706