2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

با شخصی بری مشکلی نداره؟

با شخصی اگر بتونی هر دو ساعت بزنی بغل خوبه اتوبوس هم اگر وی آی پی تخت شو بگیری خوبه ولی چون درد داری ریسک نکنی بهتره از دکتر بپرس حتما 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
واقعا نمیشه؟ مشورت دارم میگیرم

چرا نمیشه این حرفها چیه آخه مگه بارداری پر خطر داری یا آی وی اف شدی 🙄🙄 من ۹ ماهمه هزااار بار  با اوتوبوس مسیر هفت هشت ساعته رفتم و برگشتم ۵ هفته اصلا چیزی نمیشه نگران نباش 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
واقعا نمیشه؟ مشورت دارم میگیرم

بهتره ک نری،جای جنین هنوز سفت ومحکم نیس،جاده ها امن نیستن،تکون ماشین زیاده،استراحتت کمه راه طولانیه.من ۸ هفته رفتم تهران با قطار بعذش افتادم ب لک بینی و تا الان ک ۲۰ هفتم اصلا دیگه ریسک نکردم و همچنان هم دارم شیاف میزنم 

حتا حاضر نیستم واسه دو ساعتم دییگه ریسک کنم

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا نمیشه این حرفها چیه آخه مگه بارداری پر خطر داری یا آی وی اف شدی 🙄🙄 من ۹ ماهمه هزااار بار   ...

اتفاقا چون ۵ هفته س ریسکه،ن قلبی تشکیل شده ن موقعیت جفت مشخصه ن هیچی،وقتی میتونه مراعات کنه باید بخاطر بچه ش رعایت کنه سفر غیر ضروری واقعا لازم‌ نیس

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40