2733
2734
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107509 بازدید | 1007 پست
قربانت عزیزم ان شاالله❤️😘

سلام شانو جان ،من دهم وقت پریودم بود که بی بی چک گذاشتم ظاهرا مثبت شد ولی الان که سه روز از موعد پریودم گذشته سینه دردم قطع شده درحالی که تادیشب سینه م و نوک سینه م خیلی درد میکرد نمیدونم چی شده خیلی نگرانم یعنی بی بی چک مشکل داشته یااینکه الان مشکلی پیش اومده؟😔😔

الان عکس بی بی چکمم میفرستم برات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الان چهار روزه کیت میذارم کمرنگ‌نمیشه که من بدونم تخمک گذاریم تموم شد فقط روز ۱۳ خطش پررنگ تر ...

سلام عزیزم شرمنده به موقع نتونستم بیام جواب بدم،نت نداشتم.اقدامات درست بوده خداروشکر.مهمتر از همش همون اقدام روز ۱۳ بوده.انشاالله که نی نی اومده تو دلت❤

بعدی هم برا جنسیت اقدام میکنی؟من این ماه سه وابسته خرج کردم بی بی

آره ولی هر چی بشه صد درصد و صد البته با دل و جون پذیراشیم.فقطططططط انشاالله سالم بیاد بغلمون🤲

2731
امروز پریود نشدم مدیر بنظرت اگر پریود نشدم کی بی بی بزنم ترشحات شیری و رقیق خیلی دارم همش فک میکنم پ ...

والا بیبی چک ده روز تا دوهفته بعد از لقاح نشون میده.خداروشکر که فعلا پریود نشدی و انشاالله نینی تو دلته و تا نه ماه دیگه رنگ پریود رو نمیبینی😀

سلام شانو جان ،من دهم وقت پریودم بود که بی بی چک گذاشتم ظاهرا مثبت شد ولی الان که سه روز از موعد پری ...

عزییییییییزم😍😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃 خدارو شکر.این که کاملا مثبته،خیلیییی خوشحال شدم.الکی به خودت استرس نده و فکرای الکی هم نکن.قرار نیست که همش سینه درد یا هر علایم دیگه ای داشته باشی.علایم میتونه یکی دو روزه باشه و یا بعضی وقتا ماه‌ها ادامه داشته باشه.پس خودتو نگران نکن و لذت ببر از بارداریت❤❤❤

راستی برای ما هم دعا کن💋💋💋

سلام شانو جان ،من دهم وقت پریودم بود که بی بی چک گذاشتم ظاهرا مثبت شد ولی الان که سه روز از موعد پری ...

راستی این که بیبی چکو گذاشتی روش چیه خیلی خوشرنگ و رنگی رنگیه😀😍

2738
عزییییییییزم😍😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳💃💃💃💃💃💃 خدارو شکر.این که کاملا مثبته،خیلیییی خوشحال شدم.الکی ...

ممنون عزیزم ،ایشالله که همینطور باشه ،چه میدونم از بس سقط و این چیزا زیاد شده آدم استرس میگیره بیخودی

برام دعا کن که بارداری خوب و راحتی داشته باشم 

ایشالله به همین زودی خبر بارداری شمارو هم اینجا ببینیم وکلی خوشحال بشیم،ممنون عزیزم بابت این مدت که راهنماییم کردی واقعا خیلی بهم کمک کردی 😘😘😘😘😘

مدیر امروز تست زدم منفی بود ازاین نواری مدیکور امروز یکم احساس پریود دارم ولی خب هنوز نشدم ایشاالله باردارم و پریودنمیشم فک کنم چون زودگذاشتم وقت نواری پایینه امروز ک بی بی زدم ۱۱روزگذشته از تخمک گذاری احتمالن

2706