2752
2734
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 108648 بازدید | 1007 پست
کیت مدیکور اینجا اصلا نیست  این سری ۱۸ اسفند پریود شدم نمیدونم اصلا چی ب چیه گیج شدم با این کی ...

اقدامت واسه پسره؟اگه که نه شما از بعد پاکی یه شب در میون اقداماتو برو انشاالله که زودی نتیجه میگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شانو جان ببخشید من دوباره سوال میپرسم من قبلا هم بهت پیام داده بودم شانو جان منم اقدامم برا پسره ولی الان سه ماهه که بااستفاده از کیت و روزی که خط تست خیلی پررنگتر از خط کنترله اقدام میکنم دو شب پشت سر هم ولی باردار نمیشم به نظرت چرا اینطوری میشه ؟؟؟

در ضمن باتوجه به اینکه دقیق چهارده روز بعد از تخمکگذاری پریود میشم این یعنی کیت درست میگه ولی بازم نمیشه واقعا دارم نا امید میشم (البته من یه دختر هفت ساله دارم اگه میدونستم اینجوری میشه زودتر اقدام میکردم😭😭😭

2731
سلام شانو جان ببخشید من دوباره سوال میپرسم من قبلا هم بهت پیام داده بودم شانو جان منم اقدامم برا پسر ...

سلام عزیزم.خوبی.ببین عزیزم تو هر ماه اقدام به بارداری فقط ۲۵ درصد شانس بارداری وجود داره.من بارداری قبلم با وجود اینکه هر ماه سه تا فولیکول خوب داشتم و آز اسپرم و کلا همه چی خوب بود نمیشد تا اینکه ماه پنجم اقدامم گرفت و باردار شدم.پس ناامید نباش و اینکه استرس رو از خودت دور کن که خودش مانع بارداریه

سلام عزیزم.خوبی.ببین عزیزم تو هر ماه اقدام به بارداری فقط ۲۵ درصد شانس بارداری وجود داره.من بارداری ...

ممنون از پاسخگوییت ولی میگم شاید اینکه من صبر میکنم تا رنگ کیت پررنگ تر از تست بشه شایداشتباه باشه نمیدونم همش میترسم یهاشتباهی تو کارم باشه البته من جنسیت هم برام مهمه،ممنون میشم اگه راهکاری بلدی که من زودتر به نتیجه برسم یا کمکم میکنه که به جنسیت دلخواهم برسم بهم کمک کنی والبته که خواست خدا بر همه چیز ارجحتره برام 

ممنون

ممنون از پاسخگوییت ولی میگم شاید اینکه من صبر میکنم تا رنگ کیت پررنگ تر از تست بشه شایداشتباه باشه ن ...

عزیزم این تاپیک خیلی چیزای مفیدی داره،بخونش به خیلی از جوابات میرسی.

راستی چه کیتی استفاده میکنی؟اگه کیتت مدیکوره که دقیقه و حتما باید مثبت شه و بعد اقدام کنی ولی اگه کیتت مکسه،چون اشتباه زیاد داره امکان داره تخمک رو از دست بدی ولی باااااز میگم ترس و استرس رو از خودت دور کن.تحرک داشته باش.البته هنوز جای نگرانی نیست و نگران نباش.چون مدت زمان زیادی نیست که اقدام داری.انشاالله زودی باردار میشی.راستی سونوی سایز فولیکول تو روز ۱۲ سیکلت رفتی؟وضعیت رشد فولیهات چطورن؟

عزیزم این تاپیک خیلی چیزای مفیدی داره،بخونش به خیلی از جوابات میرسی. راستی چه کیتی استفاده میکنی؟اگ ...

آره عزیزم من مطالبارو همه رو خوندم و کیتی هم که استفاده میکنم مدیکوره ،میدونم از مکث یه بار استفاده کردم حسابی گیجم کرد

سایز فولیکول یه بار رفتم من چون تخمکگذاری روزای 17 و 18 سیکلمه روز 17 رفتم گفت یه فولیکول 18 و نیم داری و ضخامت آندرومترتم د10،ولگفت که تخمدانت کیستای ریز هم یکم داره دیگه نمیدونم ماله اونه یا چی

به هر حال خیلی ممنونم از پاسخگوییت 

فقط به نظرت همون دوبار اقدام پشت سر هم بعد از پررنگ شدن کیت کافیه یا باید بیشتر باشه یعنی قبل و بعدش هم به نظرت باشه یانه؟البته باتوجه به رعایت احتمال جنسیت پسر

اینم عکس کیتای این ماهمه همونطور که میبینی روز ۱۷ خیلی پررنگه و‌من همون شب و شب بعدش اقدام کردم به نظرم درسته ولی الان که پری اومده میگم کاش روز ۱۶ هم اقدام داشتم😫😫

آره عزیزم من مطالبارو همه رو خوندم و کیتی هم که استفاده میکنم مدیکوره ،میدونم از مکث یه بار استفاده ...

وضعیتت خوبه خدارو شکر.نگران نباش دوستم.به زودی مامان میشی❤

اینم عکس کیتای این ماهمه همونطور که میبینی روز ۱۷ خیلی پررنگه و‌من همون شب و شب بعدش اقدام کردم ...

آره کاش ۱۶ هم اقدام داشتی چون درسته کیت روز ۱۷ مثبته ولی کیت روز ۱۶ هم مثبت به حساب میاد.

منم یه بار کیتم مثل کیت شما رنگ گرفت منتها شما روز ۱۶ و ۱۷ مثبته و مال من ۱۴ و ۱۵ بود.کیت ۱۴ من مثل کیت ۱۶ شما و کیت ۱۵ مثل کیت ۱۷ شما بود ولی من اون روز ۱۴ رو هم اقدام کردم و همون ماه باردار شدم.ببین اگه اقدامای خودمو طبق کیت شما بگم روز ۱۶ و ۱۷ رو اقدام کردم و روز ۱۷ رو هم محض احتیاط رفتم و پسر هم بود

آره کاش ۱۶ هم اقدام داشتی چون درسته کیت روز ۱۷ مثبته ولی کیت روز ۱۶ هم مثبت به حساب میاد. منم یه با ...

آره عزیزم فهمیدم چی میگی ،خودمم فکر میکنم همینطور باشه نباید ۱۶رو ازدست میدادم چون روز ۱۷دردام شدید بود ،به هر حال ازدست رفت دیگه ایشالله این ماهم اگه جور بشه و کرونا بزاره میرم اقدام ببینم چی میشه،باتوجه به وضعیت الان فکر میکنم خواست خدا بوده که تواین روزای پر استرس باردار نباشم چون من به شدت استرسیم،راستی شما الان بارداری؟چون یادمه دفهدوماه پیش که بازم ازت سوال کردم گفتی میخوای اقدام کنی

آره عزیزم فهمیدم چی میگی ،خودمم فکر میکنم همینطور باشه نباید ۱۶رو ازدست میدادم چون روز ۱۷دردام شدید ...

اشکال نداره،قسمت هر وقت باشه و خدا بخواد میشه.انشاالله که خدا به زودی و سلامتی واست بخواد.والا منم سه ماه اقدام کردم و نشد،بعدش دیگه به خاطر کرونا دست نگه داشتم تا ببینم کی تموم میشه این جریان.انشاالله هر چی خیره و واسه شما و تموم آدمای دنیا پیش بیاد

اشکال نداره،قسمت هر وقت باشه و خدا بخواد میشه.انشاالله که خدا به زودی و سلامتی واست بخواد.والا منم س ...

ممنون عزیزم همچنین برای شما،ایشالله که هر چه زودتر این بیماری واسترساش از سر همه مردم دنیا کم بشه،با آرزوی سلامتی و خبرای خوش

ایشالله که من و شما هم به همین زودی دوباره مامان میشیم❤️❤️

2706