2733
2734
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 108502 بازدید | 1007 پست
کیت منو ببینید من امروز که ۱۵بود درد وحشتناکی گرفت دلم از اون موقع کمردردم  بنظرتون ازاد شده

کیت روز سیزده از همه پررنگتره ولی باز جا داشت که پررنگتر باشه.باید آزاد شده باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عزیزم کیت مکس همینجوریه،اصلاااااا به درد نمیخوره و آدمو گیج میکنه.کلا سر کارت میذاره.کیت مارک مدیکور ...

الان 4روزه سوزش ادرار دارم که فقط تو بارداری اولم اینجوری شدم. الانم دارم قرص میخورم. کلا درست اقدام نکردیم فقط دو روز تو ایام تخمک گذاری. فکر نکنم باردار باشم.شاید هفته ی دیگه یه سونو از کلیه ها و لگن بگیرم که ببینم وضعیتم چه جوریه

الان 4روزه سوزش ادرار دارم که فقط تو بارداری اولم اینجوری شدم. الانم دارم قرص میخورم. کلا درست اقدام ...

اگه اقدام تو ایام تخمک گذاری باشه و همه چی خوب باشه،با یه بار هم امکان بارداری هست عزیزم.انشاالله هر چی خیره برات پیش بیاد

والا من خودم زود حرکت جنین رو میفهمم و باید دقت کنی تا بفهمی.من به اینکه حرکت دختر مثل ماهیه و پسر ض ...

سلام خانمی

عزیزم من دقیقا برعکسشو شنیدم.و خودمم تجربه کردم

حرکت پسر مثل ماهی هست و حرکت دختر مثل لگد زدن

سلام خانمی عزیزم من دقیقا برعکسشو شنیدم.و خودمم تجربه کردم حرکت پسر مثل ماهی هست و حرکت دختر مثل ل ...

سلام عزیزم.والا واسه من که اینجوری بوده.پس نتیجه میگیریم کلااااااا هیچ بدنی شبیه بدن دیگه ای نیست🤔

سلام شانو جان خوبي

من رفتم سونو و ني نيم دخمله 

زياد جنسيت فرقي نداشت برامون ولي خب ادم تلاششو ميكنه بعدش ديگه هر چي خدا بخواد 

انشالله سالم باشه 

خواستم بگم انقدر به دختر و پسري بچه ها گير ندين من تمام چيزا رو رعايت كردم و رژيم سخت ولي بازم اخرش دست خداست 

پس زياد به خودتون فشار نياريد 

سلام شانو جان خوبي من رفتم سونو و ني نيم دخمله  زياد جنسيت فرقي نداشت برامون ولي خب ادم تلاشش ...

سلام عزیز دلم،خوبی؟تو دلیت چطوره؟انشاالله هر دوتون سالم و سرحال باشین.

اییییی جااااانم،دخمل کوچولوووووو😍😍😍😍

انشاالله سالم باشه و با دل خوش بغلش بگیری💋

منم دعا کن لطفا ه چه دختر و چه پسر فقط سالم نی نی بیاد بغلم.

به قول تو آدم فقط تلاششو میکنه ولی هر دو جنس نعمته و فرقی نداره.هر چی خدا بخواد❤