2733
2771

خیلی از دوستان تهمت زدن که تو دروغ گویی وتو فلانی 

منم سعی کردم از جزییات نگم

البته کاربران حق دارن باتوجه به دروغ های کاربر گربه ملوسمم ودلوینم و...

دیگه به کسی اعتماد نکنن

چون چند کاربر درخواست دادن گفتن واز من خواهش کردن بگم چی شد میگم 

واگر یک درصد شک دارین میتونید برید من فقط راهنمایی و میخوام تجربه کسایی که تو شرایط من بودن بفهمم فقط همین 

اگر باورتون نمیشه آدم بدبختی مثل من هست میتونید برید عزیزان

اگر هستید بگم

باهم مهربون باشیم💚🌱......روزی من مردم که تو رفتی خواهرم..

جریان این گربه ملوسم چیه کل سایتو پر کرده 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگوجانم کاری به کسی نداشته باش

.اینجاکلا میدون جنگه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

دوستان همینطور که میدونید خواهر من یک ساله فوت کردش ویک بچه کوچیک داره که بشدت به من وابسته هست فقط موقع خوابیدن باباش میاد میبردش خونه ،،توی طول روز کاملا پیش کنه

چند مدت پیش مامان دامادمون اومده احسان چقدر می‌تونه دیگه صبر کنه باید ازدواج کنه ‌‌ومامانم  احسانو دعوت کرد خونمون وگفت تو میتونی ازدواج کنه بااینکه مامانم دلش پر از درده ولی خب چاره آیی نداشت

وقتی گفتی ریپ بزن

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

خلاصه اینکه احسان گفت مامانم چرت گفته من می‌خوام ازدواج کنم و...نمی‌خوام خودم تنهایی بچه مو بزرگ کنم وو.ورفت خونشون 

چندمدت بعد دیدم مادرش اومده وعلننا به مادرم گفت بجای این دخترو بدین به احسان حداقل نوه تون نامادری بالاسرش نمیاد!!گفت این حرفارو احسان نفهمه چون دعوام میکنه

2706