2737
2734
عنوان

اَراجیف مهم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 50 پست

عه زینب خودم شدی باااز 😀

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
شاید کنار دریا بوده واقعا بیچاره 😂 چشم بصیرت میخواد میدونی 😆 ولی من شنیده بودم کسایی که کراک میک ...

انگار حالت بهتره .....نه؟؟؟😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه زینب خودم شدی باااز 😀

یه‌بووووووووس😘 برات از نوع عشقولانه‌ش

انگار حالت بهتره .....نه؟؟؟😁

آره خو 😂😂

آبلیمو خوردم 😆😆

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2731
یه‌بووووووووس😘 برات از نوع عشقولانه‌ش

وااااای مرسی 😚😚

نه قبول‌نیست مالِ تو‌چرا بوست‌قلب نداره😠

داره که 😆😂

بفرما 👈❤💚💜💋💖💞💕💕💓🌟👄

من زیاد گوش میدم و کمتر حرف میزنم چه اینجا چه اینستا چه فرومهای دیگه مخصوصا بورسی. زیاد خواننده خامو ...

همین پس نامحسوس‌هستین،فکر‌نمیکردیم‌ همدرد ما باشید

2738
داره که 😆😂 بفرما 👈❤💚💜💋💖💞💕💕💓🌟👄

نه اونجا بوس‌کردی،قلب نداشت‌ بوست،نمیخوام

اینجام‌قلبِ خالیه،بوس‌نداره

عه

سرِ منو گول میمالی؟😤

نه اونجا بوس‌کردی،قلب نداشت‌ بوست،نمیخوام اینجام‌قلبِ خالیه،بوس‌نداره عه سرِ منو گول میمالی؟😤

لا مروت 😂😂

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😘😄😄😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😄😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😄😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😘😚😚😚😚😘😘

لا مروت 😂😂 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😚😘😄😄😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😄😘😘😘😘😘 ...

ای وووووویی

اسیر مرامتم رفیـــــ😘ــق

بدهکار شدم‌که

راضی به زحمت نبودما😄

ای وووووویی اسیر مرامتم رفیـــــ😘ــق بدهکار شدم‌که راضی به زحمت نبودما😄

دیگه😆😆

من چی؟! :)) منظورت شیشه و کراکه. تو عمرم لب به دود نزدم حتی قلیان چه برسه شیشه یا کراک بکشم اما ...

اعتياد به ني ني سايت

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
اعتياد به ني ني سايت

آره‌ من‌گفتم‌بهشون

که‌تا شما میای سوء تفاهمی‌نشه