2737
2739

سلام.میخواستم بپرسم عصر ها هم مثلا ۶ عصر به بعد میشه رفت ازمایشگاه ازمایش خون تیتر بتا بدیم؟عصر ها خون میگیرن ازمون؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونم نیازی به ناشتا بودن نیست میخواستم امروز عصر برم از بدم گفتم شاید بگن فقط صبحا

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
2738

مدتیه جوشای هورمونی زباذ میزنم.دلدردای زیر دل گاهی و ترشح سفید زیاد

بی بی چکم ۷روز بعد پری یه هاله سفید کمرنگ که بزور دیده میشد نمیدونم مثبت یا منفی مجبورم برم از بدم دوستان

بی بی چکم ۷روز بعد پری یه هاله سفید کمرنگ که بزور دیده میشد نمیدونم مثبت یا منفی مجبورم برم از بدم د ...

هفت روز گذشته از موعدت?

خدایا بی کران شکرت میکنم.تورا ب خداوندیت قسم میدهم همه منتظررارو مامان کن . نی نی منم صحیح و سلامت بزار بغلم 🙏🙏🙏
هفت روز گذشته از موعدت?

اره الان هشت روزه تاخیر دارم بی بی چکم عالش در حد توهمه.بنظرت امروز یا فردا برم از؟!!

اره الان هشت روزه تاخیر دارم بی بی چکم عالش در حد توهمه.بنظرت امروز یا فردا برم از؟!!

برو عزیزم انشالله بارداری

خدایا بی کران شکرت میکنم.تورا ب خداوندیت قسم میدهم همه منتظررارو مامان کن . نی نی منم صحیح و سلامت بزار بغلم 🙏🙏🙏

برا منم دعا کن 

2706