2752
2734
عنوان

توروخدا خانومای باردار یا مادرا بیاین تو کمکم کنین خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 33 پست

بخدا همه این آزمایشا جز استرس برای مادر چیزی نداره...من خودم واسه بارداری اولم این چیزا رو نداشتم نه ماه رو با خیال راحت طی کردم ولی واسه این یکی همش استرس دارم نکنه که تو غربالگری بگن مشکل داره.....

سالهاست که از آغوش گرمت محرومم مادر.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سل فری یا niptیه ازمایش خون ساده اس 1800 هزینشه و هیچ خطر سقط یا عفونتی نداره . 

آزمایش خون نیست، آزمایش آمنوسنتر فک کنم اسمشه، از توی ناف یه سرنگ فک کنم رد میکنن از مایع دور جنین نمونه میگیرن اونو میفرستن تهران تعداد کروموزوم ها رو میشمرن مطمئن میشن طبیعیه یا سندرم داره، خیلی دربارش خوندم تو این دوروز میدونم خطر سقط داره و ممکنه جنین و جفت دچار عفونت بشن برای همینه که برای همه زنان باردار اون رو نمیگیرن فقط واسه مشکوکا انجام میشه

آزمایش خون نیست، آزمایش آمنوسنتر فک کنم اسمشه، از توی ناف یه سرنگ فک کنم رد میکنن از مایع دور جنین ن ...

عزیزم الان شما 19 هفته ای آمینوسنتز به هیچ وجه نکن..

فقط سل فری بده. بهتره بیای تهران تست بدی و برگردی. جواب رو هم برات میفرستن یک هفته ای آما ه میشه. اصلا زیر بار امنیوسنتز نرو. من قبلا انجام دادم. از ناف نمیفرستن از رو شکم سرنگ رو میفرستن داخل

آمینو سنتز ریسک داره تهاجمیه هر دکتری نباید انجامش بده. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم الان شما 19 هفته ای آمینوسنتز به هیچ وجه نکن.. فقط سل فری بده. بهتره بیای تهران تست بدی و برگ ...

وای خدا اصلا اسم این آزمایش رو هم نشنیده بودم سریع بهم گفتن باید آمینوسنتر بدی، منم میخواستم انجام بدم ولی وقتی دیدم ریسک داره بیشتر ترسیدم، میشه لطفا یه دکتر خوب بهم معرفی کنین؟ شاید بتونم بیام خیالم راحت بشه

وای خدا اصلا اسم این آزمایش رو هم نشنیده بودم سریع بهم گفتن باید آمینوسنتر بدی، منم میخواستم انجام ب ...

عزیزم امنیوسنتز دکتر محسن معینی تو تهران خوبه و ازمایشش هم تو ازمایشگاه کریمی نژاد. 

میتونی زنگ بزنی فردا کریمی نژاد سوال کنی با بیمتون چقدر میشه. ولی بعدش بهتره حداقل یکی دوردز ایتراحت کنی و تو جاده نباشی. 

ولی بهترین کار اینه که آزمایشگاه نیلو با 1550تومن ازمایش سل فری بدی. یه تست خون ساده. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم امنیوسنتز دکتر محسن معینی تو تهران خوبه و ازمایشش هم تو ازمایشگاه کریمی نژاد.  میتونی زن ...

خیلی خیلی ممنون انشاالله خیر ببینی، میشه لطفا شماره دکتر کریمی نژاد رو لطف کنی برام بزاری؟ و آزمایشگاه نیلو هم شماره یا اگه نداری آدرسی چیزی که بتونم گیر بیارم شمارش رو ممنون میشم، ببخشید سوالام زیاد شد و وقتت رو هم گرفتم معذرت ولی میشه بگی دکتر محسن معینی تخصصشون چی هست؟تورو خدا ببخشید

خیالت راحت اصلا مشکلی نداره بچت سالمه سالمه . اینم بازی جدیده دکتراس استرس میندازن به جون مادرا ولی انجام بده حداقل نگرانیت رفع میشه 

خواهر منم ماه پیش امینو سنتز داد سالم بود ولی تو غربالگری هم ان تی هم سندرم دان خیلی بالا بود خدارو شکر گفتن سالمه . چند روز پیش میگفت جای سوزن میسوزه وسرش درد میکرد گفتم برو دکتر نرفت گفت چند روز دیگه وقت دکترمه 

"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
خیالت راحت اصلا مشکلی نداره بچت سالمه سالمه . اینم بازی جدیده دکتراس استرس میندازن به جون مادرا ولی ...

ایشالا خدا از دهنت بشنوه خواهر، الحمدلله که خواهرزاده ات سالمه خداروسکر انشاالله خدا همه بچها رو زیر سایه خودش سالم و سلامت حفظ کنه

2706