2737
2739

سلام من بچه اولمو باردارم هفته نوزده هستم،غربالگری مرحله اول رفتم کاملا سالم بود، سونو آنومالی همش طبیعی و نرمال بود،ولی تو آزمایش خون غربالگری دوم احتمال سندرم داون داده، عددش 252هست، فقد اون مشکل داره بقیه چیزاش طبیعیه،کسی بوده اینجوری که بچه سالم به دنیا آورده باشه؟ اینم بگم که کمکاری تیروئید دارم ممکمه بخاطر اون باشه؟

فکرکنم شما رو میفرستن یه ازمایش دیگه انجام بدید که دقیق تره و انشالله جواب اون سالم میشه.

دختر دوست مامانم جواب ازمایش غربالگریش بد بوده و قطعی بهش میگن مشکلی هست. چون به سختی باردار شده بوده بچه رو نگه میداره الان یه پسر سالم داره

فکرکنم شما رو میفرستن یه ازمایش دیگه انجام بدید که دقیق تره و انشالله جواب اون سالم میشه. دختر دوست ...

آره گفتن اونو انجام بدم هزینه اش زیاده دومیلیون میخواد سخته برامون هزینه اش، بعد هم احتمال سقط و عفونت جنین و مادرو داره براهمین میترسم انجامش بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سل فری یا niptیه ازمایش خون ساده اس 1800 هزینشه و هیچ خطر سقط یا عفونتی نداره . 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

عزیزم هزینشو جور کن انجام بده. این چیزی نیس ک بخای ساده ازش بگذری. هرچند خیلیا هستن ک بچشون با وجود این ریسک سالمه ولی کار ی باره. واسه اینکه بقیه حاملگیتو باخیال راحت طی کنی حتما انجامش بده

عزیزم الان هزینه کنی خیلی بهتراز اینه که خدای نکرده یه بچه مریض بدنیا بیاری که هزار برابر باید خرجش کنی.من چون برادر خودم مریضه خواهرانه بهت میگم شوخی نگیر.

آزاد باش دخترم .بلند بلند بخند .بلند بلند شادي كن.بلند بلند آواز بخون .زندگي كن تاهميشه👼🏻❤️
آره گفتن اونو انجام بدم هزینه اش زیاده دومیلیون میخواد سخته برامون هزینه اش، بعد هم احتمال سقط و عفو ...

حتما برو وگرنه تا ماه نه اضطراب داری

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
2738

جوابت 99% سالمه خیالت راحت باشه ولی آزمایش رو بده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
وا وقتی غربالگری و ازمایش مون اولیه و انومالی خوب بوده چرا دکترت ازمایش خون ثانویه نوشته؟منکه ندادم

منم ندادم از بس استرس میدن به آدم...این آزمایشا چرتن ولی تا الان که رفته باید ادامه بده

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم
سل فری یا niptیه ازمایش خون ساده اس 1800 هزینشه و هیچ خطر سقط یا عفونتی نداره . 

آره زنداداش منم خون گرفتن ازش

خداروشکر نتیجه آزمایششون خوب بود

انشاءالله نتیجه آزمایش استارتر جووون هم خوب باشه

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰