2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2019379 بازدید | 32929 پست
راستی مامانا لکه های سفید روی ناخن ها نشونه ی چیه؟ اون موقع ها یادمه میگفتن واسه کمبود کلسینه. واقعا همینطوره؟ سام روی تمام ناخنهای یه دستش این لک ها هست
خدایا آرزوی بزرگی دارم...دل شادم کن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید دکتر به من گفته قرص بایوگایا رو له کنم با اب ولرم بدم بچه بخوره. کسی به بچه ش داده.؟خوبه؟ چند وقت قبل تو این تاپیک دیدم یکی نوشته بود به بچه ش بایوگایا داده معده بچه زخم شده حالا بدبختانه من یادم نیست گفته بود بایوگایا داده یا پروبیوتیک یا پدی لاکت یا چی ؟ از ذهنم پاک شده کسی یادش میاد اون پست رو ؟ میترسم بایوگایا بدم به بچه. البته دوبار یک چهارم قرص رو له کردم دادم چیزی نشد ولی اون پست منو ترسونده
☁☔⛅
2742
من پسرم یک سالشه حساسیت داره شیر خودمو میخورد و خودمم رژیم آلژی داشتم الان چند روزه متوجه شدم که دوماهه باردارم و دیگه بهش شیر خودمو نمیدم شیر خشک آپتامیل پپتی میدم ولی متاسفانه شبا تا صبح گریه میکنه و باد خارج میکنه کسی تجربه داره در اختیارم بزاره
یا امام رضا (ع)
محمد یاسینم و به تو سپردم...
خودت حفظش کن
سلام مامانای گل خسته نباشین پسر من به شدت مریض شد و من یه هفته خونه بودم خودم هم که ازش گرفتم حال خوبی ندارم بدترین ویروسی بود که تو عمرم گرفتم
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
2740
arsi mam جان دیدم که دکتر پسرتون ملک نژاده تعجب کردم آخه شما تهران هستین و از اونجا میاین رشت دکتر پسر منم از اول که فهمیدیم آلرژی داره ملک نژاد بوده البته ما چاره و انتخاب دیگه ای نداریم چون تو گیلان تنها فوق گوارشه ولی توضیح زیادی نمی ده و انقد که شلوغه جرات نمی کنم سوالای اضافی بکنم شما چطور راضی هستین ؟
اغلب وقتی امیدت رو از دست می دی و فکر می کنی که این آخر خطه ... خدا از بالا بهت لبخند می زنه و میگه آروم باش عزیزم این فقط یه پیچه نه پایان
یه چند وقت دیگه می خوایم بیایم تهران پیش دکتر صیقلی که دوست صمیمی خاله همسرم هست و از اول هم به صورت واسطه ای در جریان آلرژی برسا بوده ولی تو اینجا در مورد ش چیزی نشنیدم شما اسم این دکترو تا حالا شنیدین؟؟؟؟
شیما جونم سلام عزیزم می خواستم بهت توصیه کنم که اصلا از سر کارت بیرون نیا چون وقتی بیای تو خونه بشینی تحمل آلرژی پسرت برات سخت تر میشه همینکه هر روز یه ساعاتی رو بیرون از خونه می گذرونی خودش عامل موثری تو روحیت هست پرستار پسرت هم که مادرت هست یعنی بهتر از این نمی تونی پرستار پیدا کنی هیچ کس به اندازه یه مادر بزرگ واسه پسرت دل نمی سوزونه منم پسرمو پیش مادرم می ذارم البته راضی راضی نیستم ولی می دونم که به هیچ کس نمی تونم اونقدی که به مادرم امر و نهی می کنم ،امر و نهی کنم
بچه ها بایو گایا بهترین پروبیوتیک موجوده که البته الان متاسفانه قطرش ناموجود شده اصلا امکان نداره زخم معده ایجاد کنه شاید چیز دیگه ای باعث این قضیه شده باشه و اون مادر اشتباه کرده باشه ولی من شنیده بودم که قرص بایو گایا اسانس لیمو داره
من پیش صیقلی رفته ام. اما بعدش بردم پیش فرزانه معتمد. معتمد صد بار از صیقلی بهتره. تسلط معتمد رو مباحث الرژی بیشتر از صیقلی هستش . ضمن اینکه با نسخه صیقلی نیوکیت رو نمیدن. صیقلی اصلا ریفلاکس رو قبول نداره. دوستم بچه اش ریفلاکس شدید داشت,,الرژی نداشت ها,,, جواب سونوگرافی بچه رو برد پیش صیقلی .تو جواب نوشته بود ریفلاکس شدید.صیقلی گرفته بود برگه سونو رو پاره کرده بود ریخته بود اشغالی. و گفته بود هیچ دارویی نمیخاد. الان بچه دوستم سه سالشه هنوز ریفلاکس و استفراغ داره یک بچه لاغر و مردنی!!و بد غذا. میدونی که اگر ریفلاکس درمان نشه بچه بدغذا میشه چون همیشه بعد غذا سوزش مری داره برای همین از غذا بدش میاد. صیقلی ریفلاکس بچه من رو هم نمیپذیرفت.
☁☔⛅
زبی جان برای رشد قد بهترین چیز برای بچه های زیر یکسال زینک سولفات و برای بالای یکسال زینک پلاسه که فوق العاده عالیه زینک کلا رو ریفلاکس تاثیر میذاره ولی اگه قابل چشم پوشیه ادامه بدید یه چیز مهمتر اینکه اشتها رو مقداری زیاد میکنه و تو بچه های آلرژیکی که التهاب یا زخم روده دارن هم از زینک برای بهبود التهاب استفاده میشه این اطلاعات من در مورد پسر خودمه خیلی خوبه که با دکتر بچتون هم مشورت بکنین
2706