2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239793 بازدید | 137083 پست

درصد ایده آل برای رژیم غذایی این است که ۷۵ درصد غذاهای قلیایی باشند و ۲۵ درصد غذاهای اسیدی.گوشت، قندها، تخم مرغ، لبنیات، آرد سفید و نوشیدنی های قندی همگی از جمله غذاهای اسیدی هستند. داروها اسیدی هستند، شیرین کننده های مصنوعی مثل آسپارتام هم به شدت اسیدی به حساب می آیند.میوه های تازه و سبزیجات قلیایی کننده هستند و به بدن کمک میکنند تا در بالانس pH قلیایی بماند.

با کریمان کارها دشوار نیست... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برم چشمام بابا قوری شد ۲۰ صفحه جا مونده بودم همه رو ولی خوندم ....   شوهرم بیدار شده میگه م ...

شوهر منم میگه تو حامله بشو,اونوقت من میدونم با تو و این سایتت  اخه حق داره,از وقتی که اینجا اومدم هر روز حرفم نقل قول اینجا شده,بخصوص این کشف خرنوب که فهمید از اینجا کشف کردم,,,تا میاد بناله میگم ببین شوهرای مردم چه حوری همکاری میکنن....منم رسما دیگه از ت ل گ ر ا م و اینستا افتادم,فقط اینجام!!!!

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)

🚹 باروری

اسپرم ها در فصل زمستان و ابتدای فصل بهار سالمتر اند و تحرک زیادی دارند که جهت باروری شانس  بیشتری دارند.

غلظت و تحرک اسپرم ها در میانه بهار و کل تابستان کاهش می یابد.

💟 @elhamnejatiyan

2731
ممنون به خاطر پاسختون  بخدا اگه فضای مجازی باعث شده من دوستان خوبی مثل همه شما پیدا کنم حاضر ن ...

الدوز جان خواهر منم تا حامله شد رفت دندونپزشک ,نه ازش عکس گرفت نه کاری کرد,گفت برو سه ماهه دوم بیا,شما هم محض احتیاط تا وقتی که مطمئن نشدی که بارداری,عکس نگیر و ایشالله سه ماهه دوم برو

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
درصد ایده آل برای رژیم غذایی این است که ۷۵ درصد غذاهای قلیایی باشند و ۲۵ درصد غذاهای اسیدی.گوشت، قند ...

عزیزم من اینجا فکر کنم خوندم که گرمیجاتم اگه زیاد خورده بشه بدن اسیدی میشه،درسته؟حالا که دیگه این هفته میرم اقدام ولی این چند روزم رعایت کنم بد نیست,

من شیره انگور و قاووت روزی یه قاشق,5 تا دو نه فلفل سیاه,سیاهدو نه و عسل یه قاشق,پرتقال یا اب لیموشیرین پرتقال,آب هویج,موز ,انگور,خرما,کشمش میخورم ,میگو و دنبلانم هم این چند روز اضافه کردم واس ناهار و شام بخوریم,تخم مرع هم با پیاز خام یا املت هفته ای یه بار هست,حالا صبح که بیدار میشم روی شکمم دست نیزارم سرده,روعن سیاهدونه میزنم با شکم بند میبندم,یعنی میشه با این همه خوراکی که منم چاق کرده باز رحمم سرد باشه,این دو روز  همینارو رعایت کنم خوبه؟

سلام صبحتون به خیر

من امروز 14 پری هستم دیروز 13 پری کیتم پررنگ شد رفتم سونو گفت فولی20 سمت چپم دارم(بدون دارو و فقط از روز 4 پری سیاهدانه خوردم)  گفت همون شب یعنی دیشب ساعت 9 ونیم شب امپول بزنم و امشب ساعت3 صبح اقدام گفتم شاغلم  گفت خوب میتونی 12 شب اقدام کنی ولی امروز صبح از خواب پاشدم دمای بدنم افزایش داشت البته همون ساعتی که هرروز دما میگیرم نبود و جای خوابم هم تغییر کرده بود و اینکه دیشب هم همسرم خونه نبود که بتونم همون دیشب اقدام کنم و چون دکتر خیالم رو راحت کرده بود که امشب اقدام کنم نگران نبودم اما از صبح که دیدم دمای بدنم رفته بالا خیلی نگرانم یعنی این ماه رو از دست دادم لطفا باهام همفکری کنید چکار کنم خیلی استرس گرفتم به نظرتون 1)ظهر اقدام کنم 2) همون شب که دکتر گفت اقدام کنم 3) کلا بیخیال این ماه شم چون دمام افزایش داشته پس تخمک نیست دیگه

اینقدرررر زیاددر تصورم لمست میکنم که ‌‌قطعا مصلحت خداوندگار هم در برآورده شدن خواسته م خواهد بود.ممنونم خدایا بابت برآورده کردن خواسته م.... 

لطفا هرکی میاد جواب بده واقعا نمیدونم باید چکار کنم

اینقدرررر زیاددر تصورم لمست میکنم که ‌‌قطعا مصلحت خداوندگار هم در برآورده شدن خواسته م خواهد بود.ممنونم خدایا بابت برآورده کردن خواسته م.... 

این عکس کیتام تا دیروز 

امروزم کیت میزارم عکسش رو میفرستم

سلام صبحتون به خیر من امروز 14 پری هستم دیروز 13 پری کیتم پررنگ شد رفتم سونو گفت فولی20 سمت چپم دار ...

عزیزم افزایش دما که نشانه تخمک گذاریه و به نظر من امروزم کیت بزار اگه باز پررنگ بود معطل نکن اقدام کن در ضمن تخمک زود از بین نمیره که دو روز اونجا زنده میمونه حداقلش

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزیزم افزایش دما که نشانه تخمک گذاریه و به نظر من امروزم کیت بزار اگه باز پررنگ بود معطل نکن اقدام ک ...

به نظرت ظهر اقدام کنم یا طبق گفته دکتر همون شب

همسرمم هم از شانس خوب من دیروز صبح تخلیه شده😈😈😈😈

درصد ایده آل برای رژیم غذایی این است که ۷۵ درصد غذاهای قلیایی باشند و ۲۵ درصد غذاهای اسیدی.گوشت، قند ...

اون آسپارتام خیلییییی مهمه😗😗😗

حالا چی هست ؟؟

به زودی در این مکان تیکر واقعی نصب میشود😍😍