2733
2734
عنوان

گربه داران و گربه دوستان...کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 6636 بازدید | 72 پست
مگه خاک مخصوص نداره ؟ برای من عادتش داده بودم اصلا جای دیگه نمیرفت 

مگه گربه بدون خاک میشه؟ این چون موهاش بلند میشه، گاهی میچسبه به موهای پشتش و باهاش از خاک میاد بیرون و یه گوشه میفته! تازه میگم که الانم موهاش کوتاه شده ست مثلا!

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!
شما هم تنگی نفس داشتی ؟

من آسم شديد و تنگي نفس و آلرژي كه مال منم ارثي ه 

تا عكس از ريه و اسپري آسم و انوااااع قرص 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم از بابت آلرژي من مطمئنم از بدو تولد باشه بدن عادت ميكنه به عوامل خارجي و تحريكات خارجي  ...

با تمام این توضیحات، و اینکه گاهی خونه رو عنبرافشانی میکنه تو بودی چیکار میکردی؟

شادی خونتونه! خوب کردین برش گردوندین! ایشالا پسرتون سلامتش رو بدست میاره و این گربه هم چراغ خونتون م ...

نهههه کلوچه اقاهه میگه بزار چند روز بگذره تا بچم بهونه نکنه بعد میارمش 

میگه از صبح سرش گرمه 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731
نهههه کلوچه اقاهه میگه بزار چند روز بگذره تا بچم بهونه نکنه بعد میارمش  میگه از صبح سرش گرمه&n ...

نميده ديگه ...

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
نهههه کلوچه اقاهه میگه بزار چند روز بگذره تا بچم بهونه نکنه بعد میارمش  میگه از صبح سرش گرمه&n ...

مردم هم متاسفانه این موجودات نازنین رو مثل اسباب بازی میدونن! خیلی زود دلشون و میزنه و رهاش میکنن!

نميده ديگه ...

نمیدونم 

چه غلطی کردم ای خدا   

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
نمیدونم  چه غلطی کردم ای خدا    

دور از جون عزیزم! امیدوارم زودی پسش بده! خیلی خوب درکت میکنم! شب و روز من سیاه شده بود دور از این بچه!

با تمام این توضیحات، و اینکه گاهی خونه رو عنبرافشانی میکنه تو بودی چیکار میکردی؟

راستش من شخصا حاضر بودم مرتب چكش كنم و چشمم بهش باشه و حواسم بهش اما بمونه پيشم و دوست و همبازي خوبي هم براي بچه م باشه

نزار از پیشت بره منکه از صبح صد ساعت گذشته بهم خدا کنه رو حرفش باشه دعا گن 

نزار از پیشت بره منکه از صبح صد ساعت گذشته بهم خدا کنه رو حرفش باشه دعا گن 

عزییییزم! امیدوارم لااقل یه مشابهشو پیدا کنی☹️

عزییییزم! امیدوارم لااقل یه مشابهشو پیدا کنی☹️

وای نه فقط همین این یچیز دیگه بود خاک تو سرم ای خدا

2706