2752
2734
عنوان

خانمایی که واس زایمان دکتر دهانه رحمشون و تحریک کردن بیاید خواهشن

| مشاهده متن کامل بحث + 29907 بازدید | 58 پست
چطوری اخه  نمیشه که خودمون تحریک کنیم

چرا بعد رابطه هنوز تا داغي و بدنت شل و وله  دستتو ببر داخل 

دهانه رو قشنگ حس ميكني

ولي دكترا كه نميان تحريك جنسيت بكنن كه دردت نگيره

يكم ژل ميزنن و فرو ميكنن😬😬😬

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بعد رابطه هنوز تا داغي و بدنت شل و وله  دستتو ببر داخل  دهانه رو قشنگ حس ميكني ولي د ...

ببخشيد اين سوال رو ميكنم شرمنده.. يعني رابطه ي كامل بايد داشت تا تحريك شه؟؟ چون هم من ميترسم هم شوهرم.. الان زوده ولي واسه بعدا دارم ميپرسم.. كيسه آب نميتركه يا به بچه آسيب نميزنه؟؟ 

ببین از من میشنوی نکن اینکارو.

من حماقت کردم دور از جونت. دو سه بار دکترم تحریک کرد.

هربار دو روز درد شدید داشتم ولی زایمان نمیکردم

اخرشم به زور امپول فشار منو وادار به زایمان کرد.

یعنی خدا نگذره ازش.

پدرم در اومد.

بذار به وقتش بچه ت دنیا بیاد. وگرنه مثل من روزی صدبار خودت رو لعن و نفرین میکنی. 

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2731
چرا بعد رابطه هنوز تا داغي و بدنت شل و وله  دستتو ببر داخل  دهانه رو قشنگ حس ميكني ولي د ...

چه جالب نمیدونستم میشه👌

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
ببخشيد اين سوال رو ميكنم شرمنده.. يعني رابطه ي كامل بايد داشت تا تحريك شه؟؟ چون هم من ميترسم هم شوهر ...

نه اجی هفته اخر دکتر میگه که نزدیکی داشته باشین

ببین از من میشنوی نکن اینکارو. من حماقت کردم دور از جونت. دو سه بار دکترم تحریک کرد. هربار دو روز ...

وای چرا اینقدر اذیتت کرده 

امیدباخدا انشاا... تا قبل از روزی که باید برم دکتر دردم بگیره 🙏🙏

دها کن واسم اجی

ببخشيد اين سوال رو ميكنم شرمنده.. يعني رابطه ي كامل بايد داشت تا تحريك شه؟؟ چون هم من ميترسم هم شوهر ...

اره ديگه دخول بايد داشته باشي

اونم عميييق

نه اين اخراش خود دكترا هم توصيه ميكنن رابطه داشته باشين

اگرم كيسه پاره شه كه سريع بايد بري بيمارستان و بعدم زايمان كني. حالا يا با امپول يا سزارين ☺️☺️

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
من چهل هفته بودم اشتباه کردم رفتم ماما تحریک کرد دو روز بعد کیسه آبم پاره شد با خونریزی شدید آخرش بد ...

وای چه کار سختی واسه چی این کارو میکنن ماماها 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون
2706