2733
2771

ولی بگه دوست ندارم بری سرکار ،چیکار میکنید؟؟؟

من تمام حق هارو همون اول گرفتم ازش اما الان خیلیییی اذیت میکنه همش میگه نمیخوام بری سرکار ،بعد ک خیلی اصرار میکنم میگه تو که حق کار داری برو اصلا من کاری بهت ندارم هرکار دلت میخواد بکن زن من نیستی پس!!!!موندم چیکار کنم باهاش؟؟؟من نیاز دارم به تعامل با آدما تو خونه نمیتونم باشم همش🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

وقتی بهتون میگم گرفتن این حقوق الکیه برای همینه.

شما یا الان باید قید کارو بزنی یا قید همسرتو 

بنظرم با آرامش باهاش حرف بزن بهش اطمینان بده که تو روند زندگیتون مشکلی پیش نمیاد

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بگو حداقل حقوق اداره کار رو پس بهم هرماه میدی!! بهم اول حق کار دادی ولی الان میگی دوست ندارم پس هرم ...

بابت هزینه مشکلی نداریم گلم بله پول میده اونم متوجه نمیشه حرف منو میگه من ک خیلییی بیشتر از حقوقی ک میخوای بگیری میدم بهت بشین تو خونه برو کلاس با دوستات برو ولی سرکار نرو….اما من دلم میخواد تو محیط کاری باشم تعامل با آدمایی ک بهشون بگم همکار دوست دارم….

به جایی رسیدم ک میگم هرکاری ک فقط با چند نفر در ارتباط باشم….

عزیزم چرا می خوای بری سرکار؟

مگه برای تعامل با بقیه فقط باید سرکار بود؟

بعد مگه سرکار تعاملی هست؟؟؟؟؟؟؟ فقط جنگ و خفت

قدر شوهرتو بدون

وقتی بهتون میگم گرفتن این حقوق الکیه برای همینه. شما یا الان باید قید کارو بزنی یا قید همسرتو  ...

باهاش حرف میزنم ولی ی چیزم هست اینکه من کار خونه رو دوست ندارم دلم میخواد سرکار برم ک اونم خودشو توکارای خونه مسئول بدونه احساس میکنه کار بیرون و پول در اوردن تمام و کمال به عهده ی آقا هست(انصافا تو این زمینه کم نمیذاره خداروشکر) کار خونه تماما به عهده ی خانم (من از این طرز تفکرش بدم اومده)

میرم سرکار 

ببینم زیاد بازی در میاره راجع به ادامه زندگی دودل میشم ولی قطعا تصمیمم شاغل نبودن نمیشه

چرخ گردون، بگذر از من                                                     در بساطم هیچ نیست...
عزیزم چرا می خوای بری سرکار؟ مگه برای تعامل با بقیه فقط باید سرکار بود؟ بعد مگه سرکار تعاملی هست؟؟ ...

یه زن حف نداره دلش بخواد بره سرکار پیشرفت کنه 

پس فردا خدایی نکرده به یه مشکلی خورد خود شما اول همه میپرسی استقلال مالی و کارو شغل داری؟

بابت هزینه مشکلی نداریم گلم بله پول میده اونم متوجه نمیشه حرف منو میگه من ک خیلییی بیشتر از حقوقی ک ...

خوب خیلی مرد ها پولش  رو دارن اما حاضر نیستن بدن

شوهر شما اونطوری هم نیست

من میفهمم چی میگی من خودمم به خاطر همین سرکار رفتم 

باید دنبال کار با محیط امن تر بگردی مثلا همه خانم باشن بیشتر 

شاید هم فکر میکنه زن فقط وقتی سرکار میره که پول نیاز داره و اینطوری مردونگی او زیرسوال میره!!

عزیزم چرا می خوای بری سرکار؟ مگه برای تعامل با بقیه فقط باید سرکار بود؟ بعد مگه سرکار تعاملی هست؟؟ ...

سرکار رفتن به من اعتماد به نفس میده نمیدونم چرا ولی نیاز دارم دوسال شاغل بودم خیلی اوکی بود حالم ادمای جدید با همکارام هرروز‌شوخی و حرف و اینا…..الان خیلییی به شوهرم گیر میدم روش متمرکز شدم چکش میکنم همش دنبال ی چیز میگردم انگار…..!!!!

باهاش حرف میزنم ولی ی چیزم هست اینکه من کار خونه رو دوست ندارم دلم میخواد سرکار برم ک اونم خودشو توک ...

گلم سخت نگیر و زندگی رو به خودت کوفت نکن، ازش با محبت بخواه و بگو اصلا خودت کار برام پیدا کن یه جایی که خودت دوس داری، پات که به بیرون باز شد بعد میتونی کارت رو تغییر بدی

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706