2737
2739
عنوان

سوتی های بچه هاتن که ابروتون رو برده

| مشاهده متن کامل بحث + 316714 بازدید | 761 پست

یکی از همسایه های ما دخترش کلاس اول بود ک ا ن  رو  از تو کشو برداشته بود و برده بود مدرسه.معلم مادرشو خواسته بود

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

وووی چه سوتی خفنی 

ایت الله بهجت : هر زن شیعه بی حجاب با بی حجابی اش سیلی به صورت حضرت فاطمه زهرا (س) میزند ...حرف خاصی نیست....فقط ....این بار که خواستی ارایش کنی و موهاتو بزاری بیرون و مانتوی تنگ و کوتاهت رو بپوشی یاد این حرف ایت الله بهجت بیفت ..بچه شیعه...همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تاپیک پربازدید میشه.افرین استارتر.پسر عموی من پنج سالش بود اومده بودن خونه ما یه جعبه شکلات اورده بودن ,تو جمع با صدای بلند به مامانم گفت زن عمو این شکلاتارو دوست بابام اورده بود مامانم گذاشته بود تو کمد بعد برای شما اوردیم:-)بیچاره زن عموم و عموم از خجالت اب شدن

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2731
پسر من ۲۳ ماهشه دیروز خونه خاله همسرم دعوت بودیم دنبال دختر ۹ ساله خواهرشوهرم میدوئید میگفت امی ویان ...

الهییییییییی

برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستید لطفا  

یه بار رفتیم مهمونی بعد که میوه اوردن دخترم میگفت اخ جون خیار مامان نیگا کن خیار اوردن

چقدر من خیار دوست دارم

حالا من هر چی میگفتم باشه ول کن نبود

اونام با ترحم بهش نگا میکردن انگار اولین باره تو عمرش خیار دیده

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند
همین :|  مگه اینکه تو بسته نبوده و .....  نه نه نه نه اصلا نمی خوام به این فکر کنم که یه ...

توکمد دیواری جعبه اسناد و مدارک

2740
دخترم راجع به پریود کنجکاو شده بود.بهش گفتم خانوما هر چند وقت ی بار از نازشون خون میاد‌.شما هم بزرگ ...

اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ  

یه بارم از مدرسه اومدم خونه ظهر سر ناهار جلو مامان بابام گفتم مامان امروز دوستم میگفت مامان باباها میخوان بچه بیارن از اون کارا میکنن!!ازون کارا یعنی چه کارایی؟؟!!😑

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

خواهرزاده منم اصلا گوشت نمیخوره.لب نمیزنه رفته بودیم عروسی گوشت دیده بود تو بشقابش هی داد میزد میگفت مامان گوشت.گوشت. ما هم گفتیم الان همه فکر میکنن این داره از ذوق فریاد میزنه

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

یکی از اشناها تو جمع گ و ز داده بود بیرون بعد بچش رو هل داده بود پاشو پاشو این چه کاری بود کردی

بعد بچه گفته بود مامان هر وقت ب گ و زی منو هل میدی  

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند
دخترم حالا برا سوتی دادن کوچیکه ولی برادرم کوچیک بود رفتیم خونه عموم یکم نشستیم با چای پذیرایی کردن ...

اییییییییی واییییییییییییییییییییییییی انگار کلا نبید بچه ها روجاییی بردددد

2706