2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من جوابتونو دادم منم مثل شما بودم دکترم گفت طبیعیه  طول سرویکست چنده؟

بخشید عزیزم من اطلاعی ندارم.این اندازه تو چه ازمایشی مشخص میشه

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

2731
بخشید عزیزم من اطلاعی ندارم.این اندازه تو چه ازمایشی مشخص میشه

عزیزم توی سونو طول سرویکس یا فک کنم گردن رحم یه عددی بین بیست تا پنجاست فک کنم

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
جالبه اينجا سايت بارداريه اما برا همچين سوالى گزارش ميزنن

گزارش برا عنوان تاپیک بود ن سوال یا مشکل...

شما ی روز تا شب تو سایت باش ببین با همین عنوانا چقدر تاپیک میزنن پای کیا ب سایت باز شده

خواهرم این درد و سر بترداری اولش گرفت الان پنج سال میگذره هنوز خوب نشده.تازه دومیو که بارداره نمیتونه رو جای سفت بشینه

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
نه.بهم گفتن نرماله.من بچه دوممه

دکتر به من منیزیوم داد خیلی تاثیر نداشت یه کوچولو بهتر شد 

بعد زایمان هم هست باهام باید برم دکتر

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

انگار اینجا ندانستن عیب هست که هیچی پرسیدن عیبش از اون هم بیشتره پرسیده   یه جاییش درد میکرده نمیدونسته دقیقا اسمش چیه یعنی خودتون علامه ی دهرین همه چی دون هستین واقعا که

در دایره ی قسمت ما نقطه ی پرگاریم                 حکم آنچه تو فرمایی، لطف آنچه تو بنمایی
گزارش برا عنوان تاپیک بود ن سوال یا مشکل... شما ی روز تا شب تو سایت باش ببین با همین عنوانا چقدر تا ...

عنوان تحريك كننده س؟ 

يه درده تو دوران باردارى

پاى كى ميخواد باز شه با اين عنوان؟😐 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
دکتر به من منیزیوم داد خیلی تاثیر نداشت یه کوچولو بهتر شد  بعد زایمان هم هست باهام باید برم دک ...

دلیلش چیه 

البته من یک ماه بعد زایمان خوب شدم

خدا جونم ایمان دارم بهترین ها را برام کنار گذاشتی و به موقعش بهم میدی...ولی من صبرو تحمل ندارم😖
2706