2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

لایک لطفا

خداجونم. میشه بابامو پس بدی.خیلی دلتنگشم  باباجونم من چه میدونستم که یه روزی تورو ازدست میدم رفتنتو هنوزم باور ندارم خیلی زود رفتی 😭لطفا برای شادی روح بابام صلوات بفرستید ممنونم.

کامل گفتی لایک کن 

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

پربازدید آیا😶

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام

بچه ها این جاریم ۱۵ سالشه و خواهر شوهرم ۳۳ سالشه این جاریم همش از وقتی ازدواج کردن عقد کردست میچسبه شوهرش مثلا میرن تو اتاق درو میبندن تو جمع بیرونم نمیان تازگیا هم بد منو رفته بود پیش خواهر شوهرم گفته بود ک فلانه بمانه عرضه هیچی نداره ولی من ب روش نزدم ی خواهر هم داره ک طلاق گرفته و ازدواج دوم داشته جاریم حالا امشب  با شوهرش اومد خونه مادر شوهرم بعد اومد تو دست نداد رفت اتاق خواهر شوهرم بدش اومد گفت چ بیشعوره

😐😐😐😐😐😐 یعنی ملت باید بفهمه جاریت دعوا کرده شگفتا چ ملتی شدن عجایب اینجا 

تازگیا اومدی نی نی سایت؟؟؟😅😂

با من یک ایرانی ام و به ایرانی بودنم افتخار میکنم،روز مرد و‌جوانمردی: زادروز کوروش کبیر،روز زن: زاد روز دختر کوروش کبیر و اولین دریاسالار زن جهان،روز پسر زاد روز کمبوجیه پسر کوروش کبیر و از پادشاهان هخامنشی،من یک ایرانی ام
تازگیا اومدی نی نی سایت؟؟؟😅😂

چه پاستوریزس خخخ

دشمن افغانی ام🫡دشمنه ۸۹ درصدی!! ۱۰ درصد باقی اونایی هستن که واقعا قدر شناس ایرانیان و تلاش میکنن برگردن کشورشون💖 اون یه درصدم الکی زدم خاص باشه🤪
2706