2733
2739
عنوان

شب زنده دارا بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 137 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حذفش كردم كاربريمو

ورا چرا

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
ای وای چرا عزیزم؟؟؟ تازه بدنیا اومده؟

نبابا نه ماهشه یه بار دو شب بیدار شده گریه کرده خابوندم یه بار الان نمیدونم چشه خودمم مریضم ...حالا اینم بازیش گرفته 

https://t.me/joinchat/AAAAAERYE_mU0oK1Y4j-Rwبدو بیا کانال موسیقی
2742
نبابا نه ماهشه یه بار دو شب بیدار شده گریه کرده خابوندم یه بار الان نمیدونم چشه خودمم مریضم ...حالا ...

مادر شدن این چیزام داره دیگه !!!

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت
يك موضوعي پيش اومد حذف كردم بعد كلا نميخواستم بيام كه ديدم نميتونم حوصلم سر ميره كاربري جديد سأختم&n ...

چه مپضوعی .بگو یه کم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2740
😢

18 سالته !؟

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت

من ک اکثر شبا سه چهار صبح بیدار میشم دیگه خوابم نمیبره تا صبح اگه نی نی سایت نبود ک دق میکردم   

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

سلام.من کع داشتم خواب هفت پادشاه میدیدم ولی یهو دیدم یکی بالا سرم میزنه تو صورتم از خواب پریدم دیدم دخترم نشسته میگه میخوام رو پاپای مامانی بخوابم چون تازه از شیرگرفتمش الآنم نشستنی چرت میزنم

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
2706