2733
2734
بخدا خودمم خسته شدم نمیدونم چکارکنم 

من دیروزم بهت گفتم اگ جای تو بودم بخاطر تیکه طعنه هاش نمیبردم چون باورم اینه همچین آدمایی جنبه ندارن بهشون خوبی کنی ب خودشون میگیرن فکر میکنن از بقیه بالاترند 

ولی اگ خودت دوس داری محبت کنی و بزرگی نشون بدی ببر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین عزیزم

من با تیکه انداختن و ... کاری ندارم.

هر چیزی حدی داره،

شما به عنوان یک جاری و در جایگاه خودت

احترامی که از دستت بر می اومده انجام دادی.

بیشتر از این زیاده روی میشه.

مادرهمسرتون به عنوان بزرگتر می تونه سیاه از تنش در بیاره

💔🖤
بستگی به رفتار طرفم داره ...من بودم زیار با جاری قاطی نمیشدم

رفتار طرف از چ لحاظ 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

اول اینکه گذشته و حرفایی ک بهت زده بریز دور ‌

دوم اینکه هیچ وقت از مسافرت و گردشت نزن بخاطر بقیه

سوم اینکه زیادی دم دست نباش و اون همه کار کردن تو مراسم ختم وظیفه شما نبوده . شما مهمون درجه اخر هستید این کارا وظیفه فامیل های نزدیکه نه شما 

در اخر نه نبر . خواهرتون درست گفته بزرگترها باید اینکارا کنن مادر شوهرت ک باهم زندگی میکنن ببره . اونم نه فردای چهلم !!!! 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
چقدر رفتار انسان گونه دیدم تو این پست

چ چقد رفتار یجوری و عقده ای وار🤐🤐

دیدی؟؟؟؟

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹
این نفهمارو ول کن هرچقد توضیح میدی بازم نمیفمن . نگاشونم نکن که بدتر واسه خودت میشه

متوجه نشدم عزیزم 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

محبت خوبه ولی نه زیادی اینکارو تو شهر ما بزرگترا میکنن مثل مادربزرگ.مادر.عمه یا خاله بزرگ....نه جاری 

درضمن جوری رفتار میکنی که داری هرروز خودتو کوچیک نفس نشون میدی و فردا همین برات میشه دردسر 

سرزدی ب مادرش خوبه تو مراسمم که بودی اما اصلا نمیفهمم چرا فکر کردی زشته موهاتو رنگ کنی یا اصلاح تا تونا زنگت بزنن  حالا اونا دختراشن فرق دارن شاید رسمشونه اما شما چرا اخه 

الانم بعد از این همه کار اگه ببری میشهذوظیفت که  در صورتی که حق با شوهرت بوده از اول شما فقط باید تو مراسم تشییع و دعاشون شرکت میکردی حالا کمک ریزم میکردی دمت گرم اما  نه بیشتر که مثلا وسط مسافرت بکوبی بیای وقتی شوهرتم میگه لازم نیست

زیاده روی مال وقتیه که تو مراسم پاشدی کار کردی مهمون بدرقه کردی بعدش برای درآوردن لباس سیاه رنگ مو و ...

عزیزم منم مثل جاریای دیگه م رفتار کردم

من بالای ۲۵ نیستم اونقدرام سیاست دار نیستم ولی اینو خوب میدونم دیگه داری زیاده روی میکنی به اندازه کافی احترام گذاشتی محبت کردی بنظرم دیگه کافیه زیادی نباش نیازی به این کار نیست میبری یه وقت حرفی تیکه ای بارت میکنه وقتی اونم اینهمه حرف بارت میکنه اینقدر بی زبون نباش 

2706