2733
2734

الان دندون خراب خیلی دارم حدودا ۳۰ میلیون میشه نمیتونمم سرکار برم چون میخام برا کنکورم بخونم و خستگی داره

ولی بقدری با من بحث میکنه و حرفای زشت بمن میزنه حاضرم اون لحظه خود کشی کنم ولی اون پولو دیگ نخام

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طلایی چیزی نداری بفروشی درست کنی ؟ باور کن قیمت دندون از طلا روز به روز داره گرونتر میشه  اگه ...

اگ داشتم معطل نمیکردم ک دختر خوب

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
بحث پول باهاش نکن .. کلا ول کن

میگم دندونم خرابه پول ندم چی بدم بوس؟

وقتی نمی ده  میخوای به زور بگیری ؟ پس بگو تا هر چی میتونه بارت کنه تحمل کن دیگه بعد ک ...

گلم دندون هم هزینش دوز ب روز بالاتر میره هم خرابتر از قبل میشه

آهان  چی بگم والا ولی بیخیال دیگه توی بحث کوتاه بیا ولی سعی کن بگیری پولو ازشون و زودتر د ...

من حرفی نمیزنم ی حرفائی میزنه سنگ سوراخ میسه ینی بیستر دیگ اونقدر بی انگیزه میشی از زندگی میفتی

همسرت نمیده یا پدر و مادرت؟

دارم میگم بابام نمیده باز پست میزاری همسرت یا پدر مادرت

دارم میگم بابام نمیده باز پست میزاری همسرت یا پدر مادرت

چته مگه از ملت طلبکاری پرسیدم که پرسیدم دلت نمیخواد جواب نده

اول معاشرت یاد بگیر بعد بیا تاپیک بزن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706