2752
2734

با ادعای فراوان عاشقی اومد اصرار اصرار اصرار هی گفتم نه ول نکرد تا منم بهش دل بستم و ولم کرد و الان با اون جدیده تو عشق و حال انگار من ی اسباب بازی بودم ک ی کم بازی کرد خستش شد پرتم کرد دور 🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همشون همینن  اول ادعا عاشقی 

بعد سرد میشن مث یخ 

پسرا تنوع طلب شدن 

و این خیلی برا روحیه و آینده دختر خطرناکه حتی جانش

تا ذات واقعی پسر  رو نشناخته دختر نباید بهش دل بده 

متاسفانه دخترا اکثرا تو ذهنشون قبل شناخت کامل طرف ازش بهترین پسرو می‌سازن و بعدش ضربه رو میخورن  

🦋الا بذکر الله تطمئن القلوب،خدایاشکرت💚

اول اینکه هیچوقت صدتو برای کسی نزار حتی اگه همسرت باشه! 

دوم اینکه چرا فکر میکنی این تایم از زندگیت رو به بطالت گذروندی و مثل یه اسباب بازی انداختت بیرون؟ در عوض حسای خوبی رو تجربه کردی و از همه مهمتر یاد گرفتی همه آدما مثل تو خوب نیستن همه مثل تو صاف و صادق نیستن... 

چی مهمتر از کسب تجربه و عاقل تر شدن؟ 

بنظرم آدما میان تو زندگیت تا درس زندگی بهت بدن و وقتی هم که به اندازه کافی درس بهت دادن از زندگیت خارج میشن و این راجب پدر و مادر هم صدق میکنه حتی... 

بنظرم ناراحتی نداره خوشحال باش برای اینکه یه آدم بدرد نخور از زندگیت رفته بیرون و از طرفی کوله بار تجربه هات سنگین تر شده

2706