2752
2734
اگه تااین حد وقیح که چی بگم.....

بله همونطوره دیگ نمیدونم چجوری برم خونه زندگیم احساس میکنم دیگ زندگیم داره خراب میشه میترسم دیگ نزاره برم😭😭😭

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرش گرم ککه کاریاشه میخاد نری برنامه هاش بهم بخوره 

😭😭اینم بگم ها قبل اینک دعوامون بشه خب منو میورد میزاشت خونه پدرم میگف بمون من کاردارم همون کارو بهونه کرده

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر
😭😭اینم بگم ها قبل اینک دعوامون بشه خب منو میورد میزاشت خونه پدرم میگف بمون من کاردارم همون کارو به ...

وااابعدتونمیپرسیدی کارت چیه

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده
😶😶😶من بودم دیگه واسه همیشه قیدشامیزدم

😭😭😭😭من خیلی ضعیفم وخودمو مقصرمیدونم ک ای کاش ازخونه ام به قصد جدایی بیرون نمیومدم البتع اونم منوزد ها

وااابعدتونمیپرسیدی کارت چیه

دیگ میگف من کاردارم بادوستام میرم شهرستان

2706