2752
2734

کل داستان اون خانمو زن داداششو خوندم چقدر قضاوت توش دیدم!! آیا اون خانم چون بیوه بود حق زندگی کردن نداشت حق ی فرست نداشت آیا پیامبر مون با عظمتش با بیوه ازدواج نکرد ؟آیا حضرت خدیجه کبری فرزندی نداشتن ؟که حضرت محمد (ص)باهاشون ازدواج کردند؟ 

😭😭😭👌🏻👌🏻👌🏻

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

با احترام مشخصه اصلا نخوندی اون تاپیک رو در مورد اون خانم فقط حرف زدن و درضمن توهینی نکردن 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو زنی که اذیت میکنه و فقط برا پولت میخادت و بچش رو رها میکنه و میره معتاد میشه رو با زن های بیوهِ پاک و زن حضرت محمد یکی میدونی؟؟؟ جلل الخالق 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
اتصافا وقتای که پسر مجرد زن مطلقه میخواد، خواهر و مادر پس ایقد مخالفت میکنن!!!

اره خیلی دیدم

حتی اگر خانم مطلقه زن خوبی باشه باز همه مخالفت میکنن

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

من کل اون تاپیک رو خوندم واقعا توهینی نکرد

ببین تو هرقشری چه خانومی که یه بار ازدواج کرده و جداشده

چه دختر مجرد

ادمای خوب و بد هست

خیلی چیزا تو جامعه ما مورد تایید نیست

مثل همین موضوع

بیخیال ذهنیت مردم باش

تونمیتونی نگرش همه رو عوض کنی

ولی میتونی خودتو تغییر بدی و حرفای هیچکسو جدی نگیری

خیلیا از زن های بیوه و مطلقه میترسن چون میترسن بیان سراغ شوهراشون. حالا شوهراشون شیپیش تو جیبشون ناق ...

😂😂😂😂😂

كدوم رو ميگين ؟ همون كه با برادر ٢٥ ساله ايشون بذون اطلاع خانواده ازدواح كرده؟ 

اگه اونه كه مساله بيوه و اختلاف سن و اينا نبود ، مساله كار غلط ايشون بود كه مخفيانه حاضر شده بره عقد كنه و حالا هم رفتاراي خوبي با خواهر شوهرش نداشت و ابروي خواهر شوهر جلوي همسايه ها رفت 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
اتصافا وقتای که پسر مجرد زن مطلقه میخواد، خواهر و مادر پس ایقد مخالفت میکنن!!!

خب حق دارن

همونطور که وقتی دخترشون .با مرد مطلقه میخواد ازدواج کنه مخالفت میکنن

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        

بعضی از زنای مطلقه رو با زنی که پیامبر گرفت مقایسه نکن 

ما خودمونم جوون داریم دیدیم که چجوری آویزون میشن و پولشونو میمکن 💔 و ما فقط زجر میکشیم و کاری از دستمون برنمیاد 💔

همه مطلقه ها نه ! بعضی هااا امان از این بعضی ها که خدا بگم چیکارشون کنه زندگی نمیزارن برای آدم 

تاپیک داستان پروفایلم بخون 🥹 یا امام رضا جانم ، به حق « یا جوادالائمه » برسون همه رو به حاجتشون منه حقیر هم بین اونا انشالله 💚☘️ خدارو قسم میدم به آبروی پاک خانم فاطمه الزهرا هرکس برای حاجتم دعا کرد خداوند اول خودشو حاجت روا کنه انشالله ❤️ ‌‌.           ‌‌                                                                                       « السلام علیک یا ضامن آهو السلام علیک یا غریبا الغربا السلام علیک یا معین الضعفاء و الفقراالسلام علیک السلطان اباالحسن علی بن موسی الرضا »                                                                                                                           « اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین »   
2706