2733
2734
برای بهبود بخشی زبان پارسی نخستین اقدام میتونه حذف زبان عربی از مدارس باشه.  و سپس عربی زدایی د ...

میشه همه این کارها انجام بشه و در کنارش یک درس دیگه به نام عربی داشته باشیم.

این مفیدتره.

کتاب های دیگه درسیمون از کلمات اصیل فارسی استفاده کنن.

تو ابتدایی به بچه ها کلمات فارسی اصیل یاد بدن و ... و در کنارش برای فوایدی که وجود داره، زبان عربی هم آموزش داده شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه خوب بحث علاقه نیست.  به نظرم برا رشته ی انسانی و معارف باید باشه ولی برای ریاضی و تجربی و ف ...

نه منطقی نیست

مثل اینکه بکید، ریاضی هیچ پایه نباشه، فقط کسانی که میرن رشته ریاضی بایدبخونن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

من از عربی بیزارم بیزار..ولی منطقی فکر کنی عربی خیلی کاربردی تره تا اسپانیایی یا فرانسوی

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -                                        *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯

چون عربی و انگلیسی بیشترین زبون مورد نیازه مخصوصا انگلیسی این دوتا زبون جهانین عربی زبون اسلامیه و انگلیسی زبون مسیحیه و این دو دین بیشترین امار دارن

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 

از زبان عربی بیزارم . هیچ جا هم به دردم نخورده حتی کشورهای عرب زبان هم رفتم افراد مرتبط با صنعت توریسمشون اکثرا مسلط به انگلیسی هستند . ولی واقعا زبان انگلیسی مهمه باید خیلی بیشتر و دقیق تر روش کار بشه توی مدارس 

هرگزعربی حذف نمیشه چون زبان قرانه

دختر من بعد ۱۰سال عربی خوندن به محاورات عربی میگه ریدینگ قواعدو میگه گرامر😅 ...۹۰درصد بچه ها از عربی فرارین این باعث میشه تمایلی به قرآن هم نشون ندن متاسفانه ولی اگه فقط قرآن تدریس بشه جذابیتش برو بچه ها بیشتر میشه به نظرم

چه کسی گفته زمان طلاست ؟من مزه مزه اش کردم...زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاندو می رود در عمق وجودت مست مست که شدی چشمهایت را باز میکنی میبینی عمرت گذشته و تو ماندی و خماری از دست رفتن یک عمــــــــــــــــــــــــــــــــــــر ...فروغ فرخزاد

تو خاورمیانه زندگی میکنیم و اکثر کشورها عرب زبان هستن ، پس زبان منطقه خودنون رو باید بشناسیم ، ضمن اینکه زبان قرآن و اکثریت ایران مسلمان هستیم .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
نه منطقی نیست مثل اینکه بکید، ریاضی هیچ پایه نباشه، فقط کسانی که میرن رشته ریاضی بایدبخونن

میشه بگین کاربردش برا تجربی و ریاضی چیه به جز وقت هدر دادن؟ خواهشا نگین زبان قران و تعاملات بین المللی... که عذر بدتر از گناهه. 

یکی از دلایل ضعف علمی کشور وجود همین درسای وقت پرکنه 

میشه بگین کاربردش برا تجربی و ریاضی چیه به جز وقت هدر دادن؟ خواهشا نگین زبان قران و تعاملات بین المل ...

اگربخواییم کاربردی بگیم، پس زبان انگلیسی کاربردی نیست، فیزیک، و...

این دروس بایدباشن، حداقل علاقمندی بین بچهااگربوددرآینده اون رشته ادامه میدن

مثل خیلی دروس دیگه

اگربخواییم کاربردی بگیم، پس زبان انگلیسی کاربردی نیست، فیزیک، و... این دروس بایدباشن، حداقل علاقمند ...

زبان انگلیسی که الان همه جای دنیا است و اصلا زبانی پرکاربردتر از این نیست، فیزیک و شیمی و... هم که درسای تخصصی رشته ان. می مونه درسای اضافه ای مثل عربی و دینی و جغرافیا (برا رشته ی ریاضی و تجربی میگم) 

زبان انگلیسی که الان همه جای دنیا است و اصلا زبانی پرکاربردتر از این نیست، فیزیک و شیمی و... هم که د ...

رشته فقط رباضی وتجربی؟

زبان انگلیسی هم خیلی هادوست ندارن اما مجبورن بخونن

الانم زبان عربی، خیلییی درسطح جهانی به خاطرارتباطات طرفدارپیداکرده

دایره دیدت وسیع ترکن

2706