2733
2734

الهی بمیرم اون شب که بابام منو از خونه بیرون کرد تاپیک زدم اون شب رو تا صبح توی ماشین بودم🥲 مامانم باهاش دعوا میکنه میگه اعصاب منم خورد کردی بچه رو اواره کردی روا….ن ی میزنه تو سرمامانم حالا مامانم از اون شب تاری دید داره چشمشم قرمزه😭 تروخدا بگین چیشده😭 به من چیزی نمیگه فقط گفت دکتررفتم نگرانم نباش ولی من ندیدم بره همش باهام بوده یعنی چیشده مامانم😔😭

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️

ببرش دکتر

چرا بیرونت کرد ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد بی فکری دختر تو ک میدونی همچین خانواده ای داری چرادخطا میکنی

چه ربطی به خطای من داره بابام منوانداخت بیرون تقصیر منه!!! اون شب تا صبح ترسیدم و اشک ریختم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️

عزیزم متاسفم خیلی سخته

ولی خودت به یه بهانه ای مامانت رو ببر دکتر. 

مرکز بهداشت اطراف محله تون اگه هست حتماً برو اونجا روانشناس دارن و احتمالا چندجلسه ای رایگانم هست.

ای گه بگیرین این مردهای روانی رو  ای به قبر پدرشون لعنت با تربیت این سگ ها  کاش بدونن بچ ...

خدا لعنتش کنه کاش حداقل من به دنیا نیومده بودم اون شب که داشت از خونه بیرونم میکرد گفتم پس کی باید به من پناه بده گفت من نمیدونم😐😐 معلوم نیست پدرت کیه رسما به مامانمم توهین کرد اش غ… غو ض…

سرچی اخه یه دفه اومد گفت بفرما بیرون

تاپیکام هست بخون

برن دکتر خدا نکرده خونریزی نکرده باشن

واای من میمیرم اگه مامانم چیزیش بشه😭😭

سرچی اخه یه دفه اومد گفت بفرما بیرون

خلاصش اینه که مدام منو مقایسه میکنه با پسر دایی و دختر دایی و فلان که چرا پزشکی قبول نشدم اون شبم منو کتک زد

خوندم کدوم شهری معتاده بابات

نه عزیزم معتاد کجا بود ظاهر شو ببینی باورت نمیشه این ادم چقدر وحشیانه توخونه رفتار میکنه وضع مالیشم خوبه فقط مشکل اعصاب داره

2706