2752
2734

کاشکی میشد که تا ابد فقط تو مال من بودی

کاشکی میشد عشق دلم فقط توفال من بودی

یادش بخیر اون اولا قلبم هنوز نشکسته بود

چه عاشقونه دل به تو که بیوفایی بسته بود

اون موقعها باورنداشت بتونه تنهات بزاره

یه لحظه بی توبودنو بتونه طاقت بیاره

من همونم که گفته بود تو رونبینه کوربشه

از آسمون سنگم بیاد محاله ازتو دوربشه

ببین چیکارکردی با من که باپای خودم برم

خوب میدونم منم تواین بازی چقدر مقصرم

مقصرم که ساده بود قلبمو از تو یاد کرد

وقتی که گفتی عاشقی بحرفت اعتمادکرد

مقصرم که صد دفعه چشمامو بستم که نرم

ترسیدم هربار که میزد خیال رفتن به سرم

اما دیگه خسته تر از اونم که باتو سرکنم

کنج خونه بشیمنو واست چشامو ترکنم‌

برو حالا بدون من باهرکی بودی شاد باش

نداری دیگه مانعی هرچی میخوای آزاد باش

آب ازسرم گذشته وسپردمت دست خدا

اینبار دیگه تا ابد ،راه من از تو شدجدا

اگه بخوام با تو باشم روزی هزاربارمیشکنم

خدانگهدارت دیگه دارم ازت دل میکنم..💔

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقد قشنگ و غمگین شعر از خودته یا مریم حیدرزاده نیس ؟؟

ممنونم عزیزم‌‌..نه عزیزم من خودم ترانه سرا هستم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
عالی و تلخ ..انشالله در مسیر خوشبختی و آرامش قرار بگیری عزیزم

مرسی گلم انشالله هیچکی این دردو تجربه نکنه خیلی سخته 😔

انصافا خیانتش هر چقدر بد ولی یه حسن داشت اونم حس شاعرانه ت که زنده شد آفرین عالی بود 👌

ممنونم همگی لطف دارین بهم اره شاید دوباره شعرگفتنو شروع کنم یه مدت بود گذاشته بودمش کنار اما وقتی وجودت ازغم لبریز میشه انگار میتونی بهتر شعر بگی چون شعر باید از درون بجوشه وبیاد

نمیدونم بابت مشکلت ناراحت باشم یا به خاطر شعر زیبات ذوق کنم در هرصورت انشالله که خدا کمک کنه مشکلتون حل بشه و همسرتون قدر شما رو بدونه 

باید به فکر یه من دیگه باشم،این من داره ته میکشه......
2706