2752
2734

اولا که هر داف و عملی که بد نیست

خیلی ها واسه تقویت روحیه خودشون اینکارها رو میکنن

اما در کل

من همیشه به دخترم میگم که هر کیو میخوای بشناسی دوستشو ببین. مطمئنا یک سری نقاط مشترک دارن که دوست شدن

مگه همه داف ها خرابن؟؟؟ اگر ایشون هستن بله اصلا دور و برش نمی‌رفتم 

از ایناست که رفتار محترمانه ای ندارع 

منظور از عملی اینکه که کلا پروتز هست وگرنه خودمم عملی محسوب میشم 😂

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اولا که هر داف و عملی که بد نیست خیلی ها واسه تقویت روحیه خودشون اینکارها رو میکنن اما در کل من ه ...

من با این دوستم اخلاقم فرق می‌کنه خیلی وای چون از دبیرستان باهم بودیم اونم کاملا اتفاقی تو دانشگاه هم با هم افتادیم تو کلاسمون هم دختر دیگه ای نیست 

نمی‌دونم چه غلطی بکنم 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
نه خراب نیست  اگه خراب بود من صمیمی نمی‌شدم باهاش  می‌خوام نظر دیگران رو بدونم فقط همین& ...

اخه یه ترسی داری ‌. قطعا خودت یه حسابی کردی که دختره خوب نیست زیاد و همنشینی باهاش بدنامی میاره برات

منم میخاستم همینو بگم

منظورم این نیست که خرابه 

خیلییییی عملی هست خیلی 

من خودم ژل لب و چونه دارم و بینیم عمله ولی در حد اوکی 

این همش پروتز هست صورتش بدنش 

دوست صمیمی من تو کل دوران همینطوری بوده چیزیم نشده کسیم چیزی نگفته 

دقیقا منم خودم درسم متوسط بود ولی اکثرا دوستام از شر و شور ها و بچهای که تجدید میشدن بودن هیچکس دید بدی بهم نداشت

اخه یه ترسی داری ‌. قطعا خودت یه حسابی کردی که دختره خوب نیست زیاد و همنشینی باهاش بدنامی میاره برات

چند نفر بهم گفتن که تو دانشگاه فکر میکنن تو ام این مدلی هستی 

ولی بخدا نیستم 😐چون مسیزمون یکی هست باهم میزیم میایم 

2706