2733
2734

دوست خیلی صمیمی باشین 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا نه

اسم اون خانم داف و عملی هم خراب نیست چه برسه به دوستش !

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

داف و عملی مگه یه چیزن اصلا... مگه دافا عملی ان؟ این چیه دیگه

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
مگه داف و عملی خرابه؟

نه خراب نیست 

اگه خراب بود من صمیمی نمی‌شدم باهاش 

می‌خوام نظر دیگران رو بدونم فقط همین 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

تو با هرمی باشی مثل اون میبینن تورو

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
2706