2752
2734
اره

پس ناشناس زنگ بزن خودت رو معرفی نکن و همه چیز رو بهش بگو ولی نگو با کی بگو نمیتونی مدرک جمع کنی فقط حواسش باشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره ولی من پیام های ک چی نوشتن رو نمیاره😔

ب گوشی شوهرت دست رسی دداری؟ 

روزی چند تا پیام دادن +؟ 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
اون داره خیانت می‌کنه بعد کتک هم میزنه؟ خیلی مظلومی خواهرم  بالعکس بود که زند‌ه‌ت نمیزاشت .

🥲😔 تا الانشم بخاطر مریضی مادرم باهاش زندگی کرذم گفتم مامانم قصه نخوره ولی اینو دیگه نمیخام تحمل کنم میخام با مدرک آبروشو ببرم آخه من سنی ندارم کلن ۱۸ سالمه خسته شدم😔 دلم نمیاد خیانت کنم

برو در خونش با صدای بلند آبرو شو ببر یا به شوهرش بگو این بهتره پلیس اصلا به این کارا رسیدگی نمیکنه همسایه ی من مر. هر روز میاد خونشون شوهرش یک ساله مرده هر روز بایه مرد لاس میزنه ومواد پخش میکنه به پلیس گفتیم پلیس گفت اون این کار شما خودتونو بفروشین برین جای دیگه بخرین ما چی کار کنیم

چه جوری پس فهمیدی پیامکاشو چه جوری دیدی سریع شات میگرفتی ..یه جوری خودتو بزن اون راه ببین دارن چکار ...

میخاستم با گوشی خودم عکس بگیرم هر وقت میخاستم ی کاری کنم امد دید گرفا زیر بار کتک حتی ی بار در حد مرگ کتکم زد بخاژر مادرم گفتم جهنم ولی این خیانتشو دیگه نمیتونم تحمل کنم

باید تو ایرانسل من یا همراه من لیست پیام و تماس دربیاری بری دادگاه شکایت رلبطه نامشروع کنی با دستور ...

گلم این توصیه ها نکن 

میدونی اگه نتونی ثابت کنی شکایتت میکنن؟ 

تازه اونی ک با فیلم خیانتمم تو دادگاه میره کلی درد سر آره. 

ب چندتا پیامک ک چیزی ثابت نمیشه

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
اره ولی من پیام های ک چی نوشتن رو نمیاره😔

متن رو ول کن همون ساعت مکالمه که هست برو نشون‌شوهرش بده جوریکه زنش متوجه نشه آتیش بنداز تو زندگیش شوهره میتونه ته قضیه رو در بیاره و هردوتاشونو آدم کنه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
فکر خوبیه.از یه شماره ناشناس زنگ بزن

اره خب اگه از شماره خودش زنگ بزنه ممکنه باعث دردسر بشه 

بهتر همسر اون مثلا خانم هوشیار بشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706