2733
2734

التماس دعا دارم برای کار همسرم دعا کنید شاید با زبون شما گره از مشکل من باز شد ❤️

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دعا کنین امتحانمونو خوب بدیم بره

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍
التماس دعا دارم برای کار همسرم دعا کنید شاید با زبون شما گره از مشکل من باز شد ❤️

ان شاء الله مشکلتون خیلی زود حل بشه کجا هستید اگه تهرانی همسرتون پرسکاری بلده شرکت همسرم اینا پرسکار میخوان 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
ان شاء الله مشکلتون خیلی زود حل بشه کجا هستید اگه تهرانی همسرتون پرسکاری بلده شرکت همسرم اینا پرسکار ...

نه قمم عزیزم 

همین گ گفتی خبر از دل مهربونت میده،،،خذا به مالتون برکت بده❤️❤️🌹

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
نه قمم عزیزم  همین گ گفتی خبر از دل مهربونت میده،،،خذا به مالتون برکت بده❤️❤️🌹

ممنون بابت دعای خوبت 🙏🌹🌹ان شاء الله هرچه زودتر مشکل کار همسرتون حل بشه به حرمت بانوی دلشکسته شهرتون 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞

خدایا ار اونیزی که میدونی خسته شدم.خدایا سلامتی بچه هام

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌