2733
2734

وگرنه مثل من میشین 

من تو دوره آشنایی هر نکته منفی ای که از شوهرم میدیدم توجیحش میکردم واسه خودم ..

مثلا شبا اصلا خوابش نمیبرد و من پیش خودم نگفتم شاید اعتیاد داشته باشه

یا مثلا عصبانیتشو دادوبیداد کردنشو پشت گوشی با بعضی از دوستاش میشنیدم ولی با خودم نمیگفتم شاید عصبی باشه موقع بحث کردن درآینده همینجوریم بامن رفتار کنه

یا مثلاوقتی تو دوره اشنایی به من گفت نیاز جنسیم سی درصد هستش عاطفی هفتاد درصد با خودم نگفتم شاید این ادم تنوع طلبه و جاهای دیگه خودشو آروم میکنه بهم خیانت میکنه...یا وقتی تو اینستا یه پیج پراز عکسای زنهای چاق با لباس زیر دیدم باخودم نگفتم شاید اعتیاد به دیدن فیلمای مستهجن داشته باشه عینه آدمای کور حرفاشو باورمیکردم و خوشبینانه باورش کردم  

یا اینکه وقتی گفت هیچ فک وفامیلی ندارم باخودم نگفتم شاید یه جوری بوده که همه فامیلاش طردش کرده باشن تا اینکه تو زندگی دونه دونه دروغاش آشکار شدو تازه فهمیدم چقدر ساده بودم ...توروخدا شما حواستونو جمع کنین تو انتخاب شریک زندگیتون زیاد خوشبین نباشین بلکه محتاط باشین تا جایی که میشه خیلی تحقیق کنین

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

یا اینکه وقتی دیدم عجله داره برای ازدواجمون باخودم گفتم چقدر پسرخوبیه که به فکر زن گرفتنو تشکیل زندگیه درحالی که خونه مجردی داره با اینکه میتونه هر روز با یکی باشه به قول خودش هم جاشو داشتم هم پول تو دستم بود ...ولی میخواد ازدواج کنه با همه مسئولیتاش چی بگم....الان میفهمم که چقدر ساده بودم که انقدر خوشبین بودم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این متنو باید طلا بگیرن  دقیقا خودم و خواهرم همین بلا سرمون اومد  خواهرم طلاق گرفت ولی م ...

ممنونم عزیزم واقعا واسه ساده بودنمون دلم میسوزه ما دخترا صاف وساده دنبال تشکیل زندگی هستیم اما اکثر پسرا هفت خطن ...کاش من از آینده ام خبر داشتم و اینکه واقعیت چیه وگرنه هرکز باهاش ازدواج نمیکردم

ممنونم عزیزم واقعا واسه ساده بودنمون دلم میسوزه ما دخترا صاف وساده دنبال تشکیل زندگی هستیم اما اکثر ...

خیلی واقعا خودمون رو راحت بدبخت کردیم

شما الان طلاق گرفتی ؟

خیلی واقعا خودمون رو راحت بدبخت کردیم شما الان طلاق گرفتی ؟

تاپیکامو بخونی میفهمی من چه سیابختی شدم ..نه هنوزم اما به زودی میرم از زندگیش چون دیگه طاقتم تموم شده

بچها باایناروخودن یه لرز افتادتوجونم  شوهرمنم بعضی ازاینایی که گفتین روداره ومنه احمق یه دسته چ ...

وای عزیزم اصلا اعتماد نکن ازاین مردا هرچی بگی برمیاد بخدا منکه نقره داغ شدم‌‌‌..اصلا هنوزم انگار تو شوکم

آها باشه میخونم  چندساله ازدواج کردین؟

سه ساله😢

وای عزیزم اصلا اعتماد نکن ازاین مردا هرچی بگی برمیاد بخدا منکه نقره داغ شدم‌‌‌..اصلا هنوزم انگار تو ...

چه غلطی بکنم دادم دستش توبازارداره باهاش کارمیکنه امروز مامانمم دعوام کردکه این چه کاری بودکردی

چه غلطی بکنم دادم دستش توبازارداره باهاش کارمیکنه امروز مامانمم دعوام کردکه این چه کاری بودکردی

برو یکی ازاین دفترای وکالت مشاوره بهت میده بگو اینکارو کردم بعدا برام مشکلساز نمیشه راهنماییت میکنن توام سادگی کردی عینه من خواهر....منکه از سگ پشیمونترم اول ازدواج با چرب زبونی طلاهامو گرفت فروخت باهاش ماشین خرید کار کنه گفت ماشینو به نامم میزنه اما نزد خدام زد تو سرش ماشینو کلاهبرداری کردن ازش پس گرفتن پولام رفت 

خدا کمکت کنه هر چی صلاحته پیش بیاد 

فدات شم مرسی ابجی جان❤

برو یکی ازاین دفترای وکالت مشاوره بهت میده بگو اینکارو کردم بعدا برام مشکلساز نمیشه راهنماییت میکنن ...

شوهرمنم خیلی چرب زبونه من خیلی ساده ام ،میگم یواشکی دسته چک روبردارم فکرکنه گمشده 

2706