2733
2734

اگه برای ترسوندن میخای این کارو کنی دست نگه دار چون اگه طرفت براش مهم بود طوری رفتار نمیکرد به ابن مرحله برسی نمیخام کلیشه ای حرف بزنمو امید بی خود بدم بهت .یه لحظه فکر کن اگه از کما برنگردی؟ اگه یه بلایی سره کبد و معده قلبت حتی مغزت و.... بیاد چطوری میخای تا اخر عمرت با این مشکلات کنار بیای تا اخر عمرت مریض میشی .چند وقت پیش تو بیمارستان یکی برای ترسوندن قرص خورده بود بعد کما که بهوش اومد معلول ذهنی شد . من خودمم خیلی به خودکشی فکر کردم دوسه بارم خودکشی کردم اما شاید خاست خدا بوده صلاحم تو اینه زنده بمونم بجنگم برا اهدافم پس قوی باش

وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید 🙂هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏🥺 باور کنید انقدر دختر پسر مجرد هست که مجبور نیستی مثل قحطی زده ها بری  سراغ مرد و زن متاهل ،،حس برنده بودن قدرت و جذابیت رو جای دیگه شکوفا کن نه وسط زندگی یکی دیگه 🥴🥱اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا توی تمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود که به اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند🌍💫من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الانم تو‌ جهنمم. حداقل یکم دلش برام بسوزه

هیچکس دلش واسه کسی نمیسوزه ، نهایتش یه هفته برات وقت بزارن بعدش ول میکنن میرن دنبال زندگیشون تازه ادمای خیلی نزدیک زندگیت بقیه که هیچی 

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
مسخره نمیکنیم... احتمالا با این جور قرصی مغزت قاتی میکنه بعضی اندامت فلج میشه کج میشی تا اخر عمر بای ...

اوووف چجور تونستی تا حالا این کاربریو نگه داری 🙄🙄🙄

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
اگه برای ترسوندن میخای این کارو کنی دست نگه دار چون اگه طرفت براش مهم بود طوری رفتار نمیکرد به ابن م ...

مرسی از حرفات . همین الان ک دارم اینارو می‌نویسم با قرص عصاب و گریه سر پا موندم . اما دیگ کشش ندارم...

واقعا . تو دوران نامزدی همش باید کتک و فحش و انگ بهم بچسبه

دختر خوب  ببین بعدش کلی بدتر میشه رفتی خونش از الان تا ازدواج نکردی و بچه  نداری فکر اساسی بکن با دو روز غش کردن و اینا متحول نمیشه 

جوری خسته شدم از همه چی ک دلم فقط ی خواب بی برگشت میخواد 

میگذره

خودت مهمتر از همه چی و همه کسی

دوران و روزگار عوض میشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
میگذره خودت مهمتر از همه چی و همه کسی دوران و روزگار عوض میشه

فعلن که زندگی شدیدن ترسناک شده والا

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
واقعا . تو دوران نامزدی همش باید کتک و فحش و انگ بهم بچسبه

خب دختر خدایی نکرده سکته کنی فلج شی کاری درست میشه؟؟به جای بچه بازی دنبال راه حل باش اگه عقد نکردی بهم بزن این اداهاچیه

مرسی از حرفات . همین الان ک دارم اینارو می‌نویسم با قرص عصاب و گریه سر پا موندم . اما دیگ کشش ندارم. ...

دختر خوب توهم مثل خواهر من بالاخره تو زندگیه هر ادمی یک نفر هست که عاشقانه دوستش داره .اگه بلایی سرت بیاد اون خیلی ناراحت میشه حالا ممکنه دوست مادر پدر و..... اگه مشکلی داری با نامزدت طلاق بگیر یا باهم برید پیش مشاوره  ادم های ضعیف تو مشکلات خودکشی میکنن  سرزنشت نمیکنم منم از همونام ...اما تهش که چی؟به خاطر یه نفر دیگه به خاطر محبت دروغین ترحم و... میخای سلامتیت رو به خطر بندازی؟ هیچ ادمی اون قدر ارزش نداره که خودتو فداش کنی 

وقتی بلد نیستید وفادار بمونید بهتره ازدواج نکنید 🙂هیچوقت خودتوبا جمله ی "دوستم داشت" گول نزن ادم کسی رو که دوست داره اذیت نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره رها نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره دور نمیزنه ادم کسی رو که دوست داره خسته نمیکنه ادم کسی رو که دوست داره گریه نمیندازه ادم نمیتونه از کسی که دوست داره بی خبر باشه آدما به اندازه ای که دوستتون دارن میبیننتون. بیتوجهی، دلیلی جز دوست نداشتن نداره بیخود خودتونو گول نزنین....‏🥺 باور کنید انقدر دختر پسر مجرد هست که مجبور نیستی مثل قحطی زده ها بری  سراغ مرد و زن متاهل ،،حس برنده بودن قدرت و جذابیت رو جای دیگه شکوفا کن نه وسط زندگی یکی دیگه 🥴🥱اینو یه جا پین کنید ،بنویسید که جلوی چشمتون باشه و دقیقا توی تمام روابط دوستی، اجتماعی، عاطفی و حتی خانوادگیتون هم پیاده کنید؛ حتی اگر برای مردم دراز بکشید، تا از رویتان رد شوند،بسیاری از آنها شاکی خواهند بود که به اندازه ی کافی پهن نیستید!مراقب باشید که وقت و انرژی با ارزش خود را فقط برای افرادی خرج کنید که ارزشش را دارند🌍💫من کلمه‌ی چرا رو کلا برای یه سری آدما به کار نمیبرم مثلا نمیام بگم :چرا رفتی چرا زنگ نمیزنی چرا دیگه دوستم نداری چرا بهم خیانت کردی چرا...چون معتقدم کسی که واقعا دوستم داشته باشه میاد و نمیره و اگه مشکلی هم باشه هرجور که شده حلش میکنه نه اینکه کاری کنه کل زندگیم بشه چرا..
2706