2733
2734

تو کوچه دوربین ندارین ؟

برو تا فیلم روی دوربیناشون پاک نشده ازشون فیلم بخواه با گوشی از تی وی بگیرن بهت بده 

اکثر دوربین های منازل تا ۳روز حافظه دارن 

ماهم دوربین داریم تا حالا چندین مورد اومدم ازمون فیلم خواستن که برای بعضی موارد همکاری کردیم 

ترسو نیستم ولی به خدا دیگه تحمل ندارم  پنج شنبه همین هفته که میاد سالگرد داداش جوونمه خ ...

برو کلانتری ببین چی شده بازداشت نمیکنن مگه هر کس به هر کیه بعدشم اتفاقیه که شده

ENFP👤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جریمه چون سیم کارت من بوده ولی شما که ماشینت نبوده.پلاکشونو دست کاری کردن شبیه پلاک شما شه

آخه اسم ماشین هم دقیقا با ماشین من یکیه 

شما مگه سیم کارتت دست خودت نبود

غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒
خودمون نه اما دوتا همسایه ها دارن که نمی‌دونم ماشین ما تو دوربینشون باشه یا نه

ماشینت ده روزه بیرون نیومده؟

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
برو کلانتری ببین چی شده بازداشت نمیکنن مگه هر کس به هر کیه بعدشم اتفاقیه که شده

فردا صبح با شوهرم میریم 

دوربین نداره اطراف خونتون 

باید بری حتما خودت برو  

میخوای هم الان برو یه سر دفتر وکیل یه ۲۰۰ هزار بده مشاوره بهت میدن ولی نترس خدا بزرگ 

رفتی اونجا اصلا نترس جدی باش انشالله درست میشه

ماشینت ده روزه بیرون نیومده؟

پارکینگ نداریم تو کوچه جلوی در خونه میزاریم 

نه جایی باش نرفتیم تو این ده روز که زایمان کردم 

دوربین نداره اطراف خونتون  باید بری حتما خودت برو   میخوای هم الان برو یه سر دفتر وکیل ی ...

نمی‌دونم والا چی میشه دارن با پلاک ماشینم چیکار میکنن

فقط خدا رحم به دوتا بچه هام کنه

پارکینگ نداریم تو کوچه جلوی در خونه میزاریم  نه جایی باش نرفتیم تو این ده روز که زایمان ...

همینو فردا بگو.مطمئنی کسی برنداشته؟

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
2706