2733
2734

امشب پیش یکبار باهام  تماس گرفتن و گفتن از کلانتری زنگ میزنن ماشینتون کجاست و گفتیم دم در خونه و به هیچ کس هم ندادیم قطع کردن

امروز دوباره زنگ زدن گفتن با پلاک ماشینی که به نام شما هست دزدی شده باید بیایید آگاهی اگه نیایدد میریزن تو خونتون با دستبند میبرنتون از ظهر تا حالا فقط گربه کردم زار زدم بچم شیر میخوره  

یعنی چی شده آخه ماشین ما 10 روزه تموم نخورده از جلوی در خونه گفتن با دوربین ها فیلم ماشین را گرفتن

یعنی چی باید چیکار کنم حالا فردا که میرم آگاهی یعنی بازداشتم میکنن بچه 10 روزه شیر خوار دارم به کی بسپارم آخه تورخدا اکه تجربه دارید بگید چیکار کنم

غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒

خدا‌لعنت کنه اونایی که پلاک ماشینشونو دستکاری میکنن هر گندی بخوان میزنن 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

یعنی کسی برام پاپوش درست کرده

یا پلاکم جعل کردن الان تکلیف من بی گناه چی میشه 

تورخدا دعا کنید برام ختم به خیر بشه 

من طاقت ندارم میترسم 😭

بسمه دیگه هرچی سختی کشیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین اتفاق ولی با سیم کارت برای من دوسال پیش افتاد.با سیم کارت من حدود دویست میلیون گوشی دزدیده بودن.پوستم کنده شد وکیل گرفتم چقدر جریمه دادم

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
خدا‌لعنت کنه اونایی که پلاک ماشینشونو دستکاری میکنن هر گندی بخوان میزنن 

الان تکلیف من چیه یعنی منا با بچه شر خوار میندازن زندان

اگه هزار تا کار دیگه بکنه چی  

الان تکلیف من چیه یعنی منا با بچه شر خوار میندازن زندان اگه هزار تا کار دیگه بکنه چی  

نه بابا .یکی اول از طرفت بره اگاهی بعدم وکیل بگیر

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌
همین اتفاق ولی با سیم کارت برای من دوسال پیش افتاد.با سیم کارت من حدود دویست میلیون گوشی دزدیده بودن ...

جریمه برای چی مگه چیکار کرده بودی تورخدا نگو دعا کنید از من تموم بشه به زودی 

چقدر ترسویی بابا احتمالا پلاکش جعل بوده 

ترسو نیستم ولی به خدا دیگه تحمل ندارم 

پنج شنبه همین هفته که میاد سالگرد داداش جوونمه

خسته شدم دیگه چرا نمیشه یک روز آرامش داشته باشم

جریمه برای چی مگه چیکار کرده بودی تورخدا نگو دعا کنید از من تموم بشه به زودی 

جریمه چون سیم کارت من بوده ولی شما که ماشینت نبوده.پلاکشونو دست کاری کردن شبیه پلاک شما شه

دوربین ندارین ک ثابت کنین ماشینتون جلو در بوده؟

خودمون نه اما دوتا همسایه ها دارن که نمی‌دونم ماشین ما تو دوربینشون باشه یا نه

2706